Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hányingerem? 3...

Mitől lehet hányingerem? 3 napja szinte folyamatosan hányingerem van, reggel öklekendezem. Más bajom nincs, lázas nem vagyok. A mensesem 2 hete múlt el.

Figyelt kérdés
Nem gyomorrontás, mert se hasmenés, semmi ilyesmi.
2009. okt. 27. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod szoktad mérni?Lehet hogy magas.Hívjatok orvost,ha nem múlik el,mert a gyomorfekélynek is tünete vagy bármi más.mérgezés?Gondolom így nem is tudsz elmenni az orvoshoz.
2009. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? Nem ettél valamit, ami nem tetszik a gyomrodnak? Amúgy igyál meg lassan kortyolva egy ksi üveg kólát, nekem az mindig használ.
2009. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sry nem olvastam el rendesen, terhességet hagyjuk. Akkor próbáld meg a kólát meg amit az első válaszoló írt.
2009. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi olyat, ami új volt vagy romlott lehetett. NEm értem, ha nem múlik elmegyek orvoshoz. Hát terhességgel kapcsolatban: barátnőmnél 8 hetesen derült ki, hogy terhes, de egyszer megvolt rendesen a mensije és másodszorra már nem jött meg :)
2009. okt. 27. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen amúgy ilyen is lehet :) Ha nem vagy biztos benne, akkor inkább csinálj egy tesztet.
2009. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!