Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fogyok folyamatosan...

Miért fogyok folyamatosan tegnap 52,7 kilo voltam reggel este már 52,3 ma reggel pedig 51,9. Miért van ez? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Nagyon keveset eszek.Egy zsemlét is csak félig birok megenni 2 szelet szalámival egy paradicsommal mert utána már teli érzem magam. Mit tegyek ? 16/L
2011. júl. 11. 09:23
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
1-2 kiló még nem fogyás, a vízháztartásodtól is lehet az ingadozás - főleg ilyen melegben. Az igazi fogyás az, amikor már többet adsz le, mint 3 kiló.
2011. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
majd megírom 2 nap múlva, hogy hogyan alakul. és mi lesz ha 3 kilónál is többet fogyok?
2011. júl. 11. 09:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért fogyok folyamatosan .... ?"


Hogy miért? Nézd csak mit írtál:


"Nagyon keveset eszek."


Ez ennyire egyszerű!

2011. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni azért fogysz, mert keveset eszel.

A kérdés az, miért eszel keveset, miért laksz jól fél zsemlétől, miért nincs étvágyad?

Az normális, hogy melegben kevesebb és könnyebb kaját kíván az ember, de az nem nomális, ha napok óta fél zsemlét tudsz letuszkolni.

Van más tüneted is?

Ha ez az állapot régebb óta fennáll, mint egy hét, akkor ovoshoz kell fordulni.

2011. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha erre felírunk egy számtani sorozatot, akkor 65 napon belül teljesen elfogysz, és megsemmisülsz. : O
2011. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
még csak most kezdődött, akkor többet fogok enni addig még ki nem pukkadok.
2011. júl. 11. 09:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél sokkal többet sem, az nem fog jót tenni. Csak fokozatosan. Most elvileg nagyon össze van szűkülve a gyomrod, úgyhogy legyél rá tekintettel.
2011. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és valami féregtől vagy betegségtől nem lehet?
2011. júl. 11. 10:17
 9/14 A kérdező kommentje:
ez érdekes lehet, hogy a mérleg mér rosszul mert most ettem teli magam és már csak 51,4-et mutat pedig még ettem is fél órája meg 51,9 voltam ez hogy lehet? ettem és kevesebb vagyok mint voltam ????
2011. júl. 11. 10:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szedsz valami gyógyszert, aminek a mellékhatása súlyvesztés?

Próbálj meg többet enni, és ha úgy is folytatódik ez, mindenképp menj el orvoshoz. Nem jövő héten, vagy jövő hónapban, hanem például ha csütörtökig még jelentősen csökken, akár csütörtökön, de pénteken is állíts be az orvoshoz. Vagy szerdán.

2011. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!