Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 43 éves vagyok, és még mindig...

43 éves vagyok, és még mindig nem tudom a tampont használni. Feladjam?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam rendesen felhelyezni, mindig fájt. Szülés után többször próbálkoztam vele, mivel elég sok a menstruációm, és így kényelmesebb lenne. Nem tudom eléggé felhelyezni, akármilyen pozícióban próbálom, ha mégis úgy érzem sikerült, visszacsúszik, és nagyon nyom. Létezik, hogy valakinek egyáltalán nem válik be?

2013. aug. 11. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Ha eddig nem sikerült, már ne próbálkozz. Lassan jön a változó kor, és annak majdnem minden lehetséges tünete.

Köztük például a hüvelyszárazság.

2013. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki az applikátorost az felnyomja oda ahova kell, rossmannban lehet kapni csak itthon, külföldön sok országban csak olyan van és sokkal higiánikusabb is mivel nem kell ebnyulnod hogy feltold.
2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!