Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek volt már ilyen csomó a...

Nektek volt már ilyen csomó a melletekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 vagyok kb 4-5 éve menstruálok de még egyszer sem tapasztaltam ezt, de lehet nem is a menzesz miatt van.

Szóval azon a napon amikor megjött (3 nappal ezelőtt) bepirosodott a bal mellemen egy kis terület kicsivel a mellbimbóm felett, de én azt hittem csak elnyomtam vagy valami ilyesmi és nem is vettem róla tudomást, azonban ma fürdésnél észrevettem hogy ott egy csomó is, ha tapogatom szúró fájdalmat érzek és elég kellemetlen, a bőr körülötte még mindig ugyanolyan piros.

ui: 3 napos sátrazáson voltunk arra is gondoltam hogy talán valami megcsíphette de ez elég rossz , még sosem volt csomóm...

Kérlek segítsetek!



2013. aug. 11. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az inkább csípés, vagy pattanás lehet, a menstruációdhoz nem igen van köze

Nyugi, a mellben lévő csomó, nem ilyen, és sajnos nem is jelentkezik külső tünete.

2013. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
43%

Dehogy nincs külső tünete! Az is lehet, hogy mellmirigy gyulladás, annak a tünetei: a piros kis folt,a hol közben érzel valami erősebb szúró fájdalmat belülről. Nekem is volt már ilyen. Okozott egy álmatlan éjszakát..

Gyulladáscsökkentőt vettem be rá és kb 2 nap alatt elmúlott.

2013. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!