Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan jön a pisi? 14 éves...

Honnan jön a pisi? 14 éves szűz fiú kérdezi egy lánytól.

Figyelt kérdés
Néhány napja voltam vendégségben, és a szülők 3,5 éves kislánya megkérte, (mert játszottunk, és nem voltak ott a szülei) hogy segítsek, pisilni, elsősorban, mert túl magas a WC, és kell az a plusz ülőke bigyó. Kipisilte magát, segítettem leszállni. Azt mondta, hogy meg kell törölnie a fenekét mert onnan jön a pisi. Mondom neki, (mint én 14 éves fiú aki még nem látott élőben puncit)hogy a pisi nem a fenekéből jön. -Hanem a puncimból? Kérdezte. Kicsit beszélgettünk, aztán kitöröltem neki, ott ahol pisis volt. Nekem ott hirtelen úgy tűnt hogy a seggluka és a puncija között jött ki a pisi, de interneten, képeken nem úgy néz ki, hogy ott van a hugycső nyílás. Kérdezem én, kép is jó, gyerek punciról, honnan jön a pisi?
2013. aug. 11. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Menj rá az "ostium urethrae externum"-ra és piros lesz a kis négyzet. Az a húgycsőnyílás, onnan jön a pisi. :)

2013. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a végbélnyílása előtt van pár centivel a lyuk.
2013. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért még mindig furcsa, mert (egyértelmű nem???) de egy 3 éves kislánynak nem így nézett ki. Olyan kép is van?
2013. aug. 12. 00:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy néz ki neki is, csak nincs szőre. :)
2013. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem így nézett ki (AZTA nem volt szőre [nem is akarok undok lenni]). Elsősorban, előlről látszott a p*ncija, de semmi lyuk nemm látszott, olyan volt mint 2 db tükrözött D betű. Aztán a két lába között volt egy lyuk, gondolom onnan jött a pisi, és leghátul meg a s*gglyuka. De ha jól emlékszem, 5 éves voltam, és valakinek szétnyitottam ezt a két D alakot, és csak egy lyukat láttam semmi több (de lehet hogy csal a memóriám), lejjeb meg még egy lyuk, teljesen ugyanolyan mint az előző. Aztán megint a s*gglyuka.
2013. aug. 12. 00:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Egek!


"seggluka és a puncija között jött ki a pisi"


A "punci" NEM csak a hüvely, hanem MINDEN, ami nem a seggluk.

Elől a csikló, közvetlenül utána a húgycső, középen a hüvely és leghátul a gáttal elkülönítve a segglyuk.


Akármit láttál, akármit hiszel, egy 3 évesnek teljesen ugyanolyan ott alul, mint egy felnőtt nőnek (a szőrt leszámítva). Annyi, hogy a hüvelynyílás kevésbé nyitott.


A lényeg, hogy ELÖLRŐL kell kitörölni (nem a feneke felől) és ELŐRE törölni.


Amúgy itt egy kis "tanagyag":

[link]

2013. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*de most komolyan:

hogy lehet ennyire részletesen megszemlélni a területet egy egyszerű kitörlés közben, mint ahogy te tetted (lyukakat számolgatni és a többi...)???


Ez nagyon beteg!

2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De most akkor mire vagy kíváncsi?

A képen szét annak húzva a nagyajkak és valamennyire a kisajkak is.


Itt kevsbé vannak széthúzva, de még ezek is szétvannak:

[link]


Itt még kevésbé:

[link]


Alapállapotban, általában összeér a lét nagyajak (labia majora) és olyankor semmi nem látszik ki.

2013. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a pedofil a fejemben, azért linkeltem csak rajzolt képet.
2013. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult akkor látnád hol is van ez a kis lyuk ha szét lenne húzva valaki szeméremajka és pisilne,máskülönben nem igazán lehet látni ezt a kis nyílást,de valóban 3 testnyilás van odalennt,a végbél,a húgycső és a hüvely.
2013. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!