Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek, hogy ne legyen...

Mit tehetek, hogy ne legyen már hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Most eldöntöttem,hogy a jelenlegi fertőzésem után mindent megteszek,hogy ne legyen újra.Canesten javasoltak,és közben tejsavas iirigálást. Miután kigyógyultam,hetente 2x -3x használnám még az irrigálást,sokan ajánlották már...de olvastam,hogy van olyan irrigálás,ami fertőtlenítő hatású,azt nem szabad hosszú távon alkalmazni...a gyógyszertárban tudni fogják,hogy én mit szeretnék? és minden közösülés után érdemes irrigálni? ti mit tesztek még? Van lactacyd femina intim tejsavas mosakodóm,azt szoktam belül is használni,az jó,vagy inkább hanyagoljam? köszi a válaszokat!

2013. aug. 12. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én natúr joghurttal irrigálok. Ne fertőtlenítőt vegyél, hanem tejsavasat ami segít visszaállítani a hüvelyflórát. Én nem használom minden együttlét után, hanem hetente egyszer-kétszer. Belül semmiféle mosakodószert ne használj, kívül használhatod a Lactacidot.

Én ezen kívül pamutbugyikat hordok legtöbbször, és egészségesen táplálkozom, minden nap eszek natúr joghurtot.

2013. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miota van gombas fertözesed?Irasodbol ugy tünik allandoan kiujul.En szemely szerint irrigalast nem hasznalnak,inkabb elmennek egy jo nögyogyaszhoz,aki kideriti,mitöl is van.Lehet a fogamzasgatlotol is,meg ha ondo allergiad van,akkor hasznalhatod a Canestent is meg irrigalast is megallas nelkül.
2013. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát már szerintem 2 éve....3-4 havonta kijön..ha ondó allergiám lenne,akkor minden alkalommal gond lenne nem?
2013. aug. 12. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jartas benne,de ha ondo lenne a hibas,ezt csak gondolom,minden alkalomkor gond lenne.
2013. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is,hogy nagyon nehezen nedvesedek be,és néha azért a szeretkezés elején eléggé fáj..olyankor lehetnek kis sérülések,és akár abból is kialakulhat fertőzés nem? De ez csak tipp,nem tudom miért vagyok ennyire selejt ezen a téren...
2013. aug. 12. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy gombad van?Lehet mas is,es a parod, ö is kikezeli magat?Mert ha nem,ujra es ujra visszakapod.Ha nem nedvesedsz,hat vegyel sikositot.En megint csak azt irom jol vizsgaltasd ki magad,egy jo orvossal.
2013. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebb szénhidrátot, azt a gomba nagyon szereti. Meg még a fokhagymát szokták ajánlani, ami van tabletta formában is.
2013. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!