Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oké, ez nagyon ciki. Mi ez?...

Oké, ez nagyon ciki. Mi ez? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy a puncim hátulján, a nagyajkon jobboldalt nőtt egy dudor, olyan, mint egy pattanás. De nem jött ki, meg semmi, viszont állatira fáj.


Ugye nem rák?

23L


2013. aug. 12. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem pattanás ahogy írtad is ha nem múlik el menj el orvoshoz
2013. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha ennyire félsz, akkor menj el bőrgyógyászhoz (esetleg nőgyógyászhoz), innen mi nem tudjuk megmondani, mi lehet ez. Remélem, nem lesz semmi gond, de lehet, hogy nem árt valamiféle orvost felkeresned.
2013. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pár napot még várok, hátha ki lehet nyomni, vagy valami...aztán doki, köszi a válaszokat. :)
2013. aug. 12. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
remélem lerohad
2013. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is :)
2013. aug. 12. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy verejtékmirigy gyulladt be! Ha még nem érett, akkor a doki sem tudja kinyomni.
2013. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rákra ne is gondolj, de a biztonság kedvéért menj orvoshoz, mert megnyugtató választ csak tőle kaphatsz!
2013. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló,kellett egy pár nap mire beérett és sikerült kiműtenem nem volt kellemes,de összejött.MInden nap piszkáltam,abalygattam,hogyna is tudnék hozzáférni és kiműteni.
2013. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!