Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ide feltesznek magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ide feltesznek magukról képet, vagy akár privátba küldözgetnek. Nem féltek, hogy valaki felismer? Nem ciki ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt valamiért
2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem küldözgetek magamról képet,és facebook-on sem vagyok fenn!
2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A farkamról szoktam képet küldeni, az alapján meg igen nehezen ismer fel valaki.De raktam már ki "normálisat" is, nem zavart, hogy felismerhetnek.
2013. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen en is gondolkoztam:D
2013. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit titkolnom, tehát nem.
2013. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem mernék :D

Bár ki tudja,talán egyszer.

2013. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért félnék? Semmi köze hozzá, hogy én mit kezdek magammal, vagy a képeimmel.
2013. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azért mert köze van hozzá...De nekem baromi ciki lenne, ha az ismerőseim rájönnének, hogy én itt próbálok önbizalmat szerezni...
2013. aug. 10. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:

mind addig nem volt ezzel gondom,amig ki nem derült,hogy egyik ismerősöm is fent méghozzá elég sokat..azóta nem küldök senkinek se képet magamról,mert sose tudhatom :D


bele gondoltam milyen gáz lenne,hogy elküldöm a képet és oda írja,hogy Rozi te mit keresel itt? :D vagy vmi ilyesmi..

(nem ez a nevem csak példa volt)

2013. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó:


akkor már ketten vagyunk igy!

2013. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!