Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » És az normális ha naponta kb...

És az normális ha naponta kb 3-4 óránként többször is van barna folyásom?

Figyelt kérdés

2 napja menstruálok. Eddig csak barna folyott talán kicsi piros is, de nekem azt mondták, hogy ez már menstruáció.

Ma már kb 3-szor cseréltem bugyit annyira átütött a barna folyás. Nagyon sok folyik. Ennek így kell lennie?

Még egy kérdes:

Most kezdtem menstruálni 2 napja.

Olvastam és azt mondták hogy ne ijedjek meg, ha most 1-2 hónapig nem jön meg mert még nincs beállva.

Nem nagyon értem ezt hogy akkor kimarad. Akkor ez azt jelenti hogy 1-2 hónapig nem is lesz semmi? És ha már beállt akkor mi a normális? Hogy, ha havon 1-szer jön csak meg vagy hogy van ez?



2013. aug. 12. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
előszöris telejsen normális ami most nálad van. Igen akár fél évig smemi sem fog jönni és még az is normális. Késöbb elvileg 28 naponta kell hogy emgjöjjön de ez nem szentirás van akinek változó hogy hol 30 hol 31 hol csak 27 napra, de ekörül. és a menstruáció első napjától számoljuk a 28 napot. Onnan kezdődik az uj ciklus. Ajánlatos internetes naptárban vezetni és akkor rögötn automatikusan irja hány napra jött meg, mikor várható a akövetkező, átlagol stb....
2013. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Most én megnéztem egy ilyen naptárt a neten és azt írja hogy 2013.08.15. az utolsó nap. De akkor én ne attól számoljam ha nem az első naptól? De hogy ha most még elmegy 1-2 akár több hónap is amíg beáll akkor most ne ijedjek meg, ha nem jön meg 28 nap múlva,vagy akörül?

2013. aug. 12. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Tegyél be betétet és akkor nem kell folyton bugyit cserélni.

Lehet, hogy kimarad, de lehet, hogy nem. Kinek hogy. A 28 csak átlag. Lehet 25, de akár 35 napos ciklusod is. És ez nem mindig állandó szám. Front, stressz stb. hatására akár késhet is. Már beállt ciklus esetén is belefér akár egy hét csúszás is...

2013. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is változó, hogy kinek mennyi ideig tart. Van aki letudja 3 nap alatt, és olyan is, akinek egy hétig tart. És nem gond, ha nem jön meg 28 nap múlva.

(Hármas)

2013. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 13. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!