Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pisilési fájdalmakra milyen...

A pisilési fájdalmakra milyen krém/gyógyszer lenne a legmegfelelőbb? Hüvelyi herpeszem van, de már semmi bajom nincs a pisilés közben fellépő fájdalmakon kívül.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs hólyaghurutod? Nekem akkor voltak fájdalmaim pisilés közben. Egy egyszerű vizelet vizsgálatból meg lehet állapítani. És antibiotikumot kell rá szedni, és hamar elmúlik.
2009. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

huuu, szegény :(...nekem is volt,de "csak" kívül, tudom miről beszélsz, sajnos :S.Nekem anno azt mondta a nőgyógyász, hogy semmit nem tudok tenni,ez ilyen lesz, míg el nem múlik teljesen.Fájdalomcsillapító sem segített semmit.Esetleg próbáljam meg bekenni jó vastagon herpesz krémmel, hát nem segített ez sem,mert pisiléskor ugyan úgy fájt.Még valamit megemlített, de ezt végül nem próbáltam ki:azt mondta, hogy ha nem undorodom tőle, akkor üljek bele melegvizes lavórba, és abba pisiljek, és utánna kiönteni, na ezt nem próbáltam ki, nem azért mert undorodtam tőle, mert bármit megadtam volna,érte, hogy ne fogcsikorgatva kelljen pisilni, hanem csak úgy elmaradt.

Ha gondolod próbáld ki, lehet nem fog úgy fájni:)

2009. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hólyaghurutnak tűnik, sajnos. Nekem többször volt, segít, ha melegvizes palackot teszel a lábad közé, és úgy ülsz, míg ki nem hűl. Lehet közben tv-t nézni, olvasni, netezni:-)Igyál sok folyadékot, minél többet iszol, annál többet pisilsz, és hamarabb kitisztul a hólyagod.A derekadat tartsd melegen, én itthon szoktam rá kötni egy vastag sálat,vagy gyapjú derékmelegítőt is lehet kapni, de az drága.Jobbulást, de ha nem múlik, akkor orvos kell neki.
2009. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hólyaghurut lenne, mert nem maga a pisilés fáj, hanem amint hozzáér a bőrömhöz, és ott fáj kívül, ahol érintkezik a pisi vele. Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2009. okt. 28. 08:11
 5/9 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva fog ez elmúlni teljesen? Szerencsére egyre kevésbé fáj már a pisilés, de még akkor sem az igazi.
2009. okt. 28. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú, úgy emlékszem két, vagy két és fél hét alatt múlt el, én kaptam rá gyógyszert,először ilyen antivírus tablettát és algopirint kellett szednem, meg herpeszkrémmel kenni, aztán immunerősítőt kellett szednem, meg B vitamint is.Egyébként biztos vagy benne, hogy az? A herpesz kibírhatatlanul fáj mikor teljesen kijön :S a gombás fertőzésnek is lehet ilyen jele, amit leírtál.Orvos mondta?

Egyébként a herpesz nem múlik el teljesen, ha egyszer megkapod bármikor előjöhet, csak tünetmentessé válik, de a partnered is előbb utóbb el fogja kapni.Olvass utána, neten sok szakirodalom van.

2009. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, még valami, ha herpeszed van se ülni, se állni, se feküdni nem tudsz, meg egyáltalán semmit, mert annyira fáj, és feldagadnak a szeméremajkak, és borzasztó érzékennyé válnak, és mondom, nagyon-nagyon fáj.Nézesd meg orvossal :)

előző

2009. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen, teljesen ugyanígy volt nekem is! Állni, ülni, sétálni kibírhatatlan volt, úgy éreztem magam mint egy rokkant nyugdíjas. Mikor éreztem, hogy pisilnem kell, görcsbe állt a gyomrom, annyira féltem hogy már megint fájni fog. Kentem rá Tetránt, az segített, attól lett sokkal jobb a dolog, meg 4 napig szedtem antibiotikumot. Azért is érdeklődtem, hogy kb mikor lesz ennek vége? (A pisilés azért még most is fáj, de a Tetrán enyhít rajta) Köszönöm a választ! :)
2009. okt. 29. 08:54
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segíthettem :) már nemsokára elmúlik, na izgulj :)
2009. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!