Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondhatom azt a nőgyógyásznak,...

Mondhatom azt a nőgyógyásznak, h nem szeretnék semmilyen orvosságot szedni, inkább ajánljon vmi gyógyteákat?

Figyelt kérdés
A probléma felfázás volt még télen,kell mennem ellenőrzésre és ha netán megint akar vmit kiirni akkor mondhatom ezt neki? 4 hónapig szedtem akkor mindent össze vissza,elegem lett.
2013. aug. 13. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Sosem jártam még nőgyógyásznál (orvos- és kórházfóbiám van és jó génjeim), de amit tudok az orvosokról, az alapján kicsi az esély, hogy tud gyógyteákat ajánlani... Megpróbálni persze meg lehet, az orvosok között is van, aki alternatív módszereket is ismer, nemcsak gyógyszereket ír. Csak ritka.
2013. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is ettől tartok,ezért is félek elmenni,m gondolom úgyis talál vmit,ha másnem akk egy kis bacit,h mindenképp vissza kelljen mennem ellenőrzésre. Az a baj,h manapság minden a pénzről szól.... Én meg most itt állok baba projekt előtt és a sok antibiotikum leröviditette a mensimet 1 napra és nem esek teherbe ez miatt.
2013. aug. 13. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Kapszaicint. Természetes anyag, erősíti az immunrendszert, kisöpri a kórokozókat a szervezetből, gyulladáscsökkentő. Tényleg csodákra képes.
2013. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy az antibiotikum rövidítette le?

Ez csak feltételezés, aminek jó eséllyel semmi alapja.


Az orvosok nagy része nem jártas a természetgyógyászatban. Ha gyógyteákat szeretnél inni, akkor ne orvoshoz, hanem természetgyógyászhoz menj.

2013. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más oka nem lehetett,ah abba hagytam utána rögtön lerövidült,az endodoki szerint is ez az oka és ha az nem is ez miatt volt,de a végén már azért kellett szednem újra az antibiotikumot,m az előzőektől lettek a bacik,szal ennek igy sose lesz vége.
2013. aug. 13. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne mondd neki. Gyógynövényboltban, patikában, drogériákban, herbáriában tudnak segíteni.
2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Tőzegáfonyás stabilizált Aloe Verát igyál a felfázásra. Vannak természetes antibiotikumok, amik nem teszik tönkre a bélflórádat, gyengítik le az immunrendszeredet.Az antibiotikumos kezelés után probiotikumokat kellett volna szedned.Nagyon sokat tudnak segíteni a gyógynövények még a babaprojektben is.Egyre több olyan orvos van, aki csak akkor javasol gyógyszert, ha már tényleg szükséges.
2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!