Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem? Menzesz...

Miért fáj a mellem? Menzesz előtt és után is? Nőhetnek? 19/L

Figyelt kérdés
28 napra megjött, 5-6 napig tartott. Mielőtt megjött már két héttel előtte elkezdett fájni a mellem, és miután elmúlott sem múlik el a fájdalom is. Terhes nem lehetek, mert tegnap voltam nődokinál aki ultrahanggal megvizsgált és azt mondta nem vagyok az. Nőhetnek a melleim? 19 éves lány
2013. aug. 13. 17:12
 1/4 anonim válasza:
Persze nőhetnek.Érdekes,nekem mindig fáj menzesz előtt és után is,sőt meg is nőnek olyankor,de utána elmúlik.Nem váltottál tablettát?
2013. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem szedek tabit. A barátommal mindig nagyon vigyázunk, nem emlékszem egy alkalomra sem amikor félnem kellett volna hogy sperma kerül belém. A nődoki észrevette volna ha terhes lennék, igaz?
2013. aug. 13. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Észrevette volna, különben visszaadhatná a diplomáját.
2013. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tuti nem vagy terhes,nyugi:)Azért tapogasd át őket,ha nem észlelsz elváltozást,akkor minden rendben van.
2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!