Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy 2 hónapja...

Miért van az, hogy 2 hónapja úgy jön meg, hogy meg van 5 napig kb. aztán olyan mintha elmúlna már. Kb.2 napig nincs is meg. Aztán megint megjön és eltart még 1 hétig? Tehát igazából megvan 2 hétig. Ez normális?!

Figyelt kérdés
14 vagyok, nem állt még be, de ilyen még akkor sem volt.

2013. aug. 15. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj még azt mondom neked,hogy várj egy fél évet,aztán ha semmi változás nincs,akkor kérdezz dokit!
2013. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem hasonló volt nagyon sokáig.

Csak nekem úgy, hogy meg volt kb. 5 napig, utána szinte semmi, utána 2 napig megint ömlött belőlem a vér, és utána elmúlt. De ez nekem a fogamzásgátló miatt volt.


És az, hogy tényleg egy kis szünet után 1 hétig vérzel, az szerintem nem normális. Keress fel egy nőgyógyászt, mert ez jelezhet valami fertőzést, vagy sebet, vagy akármit. (Nem kell parázni a nőgyógyásztól egyébként, csak elsőre van nagy para...)

2013. aug. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert csak az a biztos amit ő mond.
2013. aug. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kis fiatal vagy még, ha más tüneted nincs, akkor még nem állt be, majd 17 éves korodig be fog.
2013. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. aug. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!