Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, és gondolkodok...

14 éves vagyok, és gondolkodok a tampon használatán. Nem folyamatosan, csak most gólyatábor a vízparton, és mártózni akarok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
nem akarom átúszni a Balatont, csak annyit hogy tudjak fürdőruhában menni és picit bemenni. még nem volt rajtam tampon, de már 2 éve menstruálok.
2013. aug. 15. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan kipróbálhatod. Kezdd o.b. minivel és akkor minden rendben, csak ne felejtsd el cserélni meg ha kijössz a vízből akkor cseréld ki, nehogy valami fertőzést kapj. Én is körülbelül ennyi idős voltam mikor beraktam elsőnek (8.utáni nyár)
2013. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, nyuogodtan hasznalhatod. Elsore jobb ha egy vekonyabbat helyezel fel, meg megszokod az erzest, es amennyire tudod olyan melyre, mert kulonben kicsit zavarni fog, kulonosen ha ulsz. Ezzel nincs semi problema, meg ha rendszeresen is hasznalod a jovoben.
2013. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fürödni akarsz, akkor nincs is más választásod mint a tampon.
2013. aug. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Persze használhatsz nyugodtan:) Csak mikor kijössz a vízből akkor irány a mosdó!Ha már lefekvéshez készülsz akkor egy vastagabbat rakjál fel.Nem fogsz érezni semmit se,bármit csinálhatsz akkor ha tampont használsz.
2013. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!