Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek (31 éves)...

A barátnőmnek (31 éves) rendszeres menstruáviója szokott lenni. álltalában 3 napig szokott tartani, de most már legalább 2 hete folyamatosan van neki egy kicsi. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
orvoshoz lusta elmenni. és így szoktunk szexelni. nekem nem lehet valami bajom? 27f vagyok.
2013. aug. 2. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamiért nem tudott rendesen leválni a méhnyálkahártya és folyamatosan szivárog a méh üregéből a vér.

A lustaságnak időnként ára van, 10-12 napos vérzéssel illik nőgyógyászhoz menni, hogy mi van a háttérben / lehet petefészek ciszta, mióma, hormonzavar./. Tartós vérezgetés után ő is vérszegénnyé válhat, hisz folyamatosan veszti, vashiányos vérszegénység szokott kialakulni.

A vér nagyon jó táptalaj a baktériumoknak, ez alapján fertőzés létrejöhet. Attól függően, hogy mi ez rád is hatással lehet. Főleg a gombás dolgokat lehet elkapni.

Én felelőtlennek tartom a barátnődet, pedig a saját egészségéről van szó.

Egyébként a méhtest ráknak is lehet ez a tünete, de nem akarlak agyon ijeszteni , első körben nem erre gondolunk, még elég fiatal hozzá, de a pakliban benne van.

2013. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. ma péntek van, hétfőn elmegyünk a nőgyógyászhoz.
2013. aug. 2. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
neked nem lesz bajod, viszont neki midenképp el kell mennie orvoshoz.
2013. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem kis pattanások lettek a hátamon meg a vállamon egy pár napja. és egyre több. félek hogy ezért..
2013. aug. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!