Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 200 g-os ch diétát kell...

200 g-os ch diétát kell csinálnom?

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok. Az endokrinológusom azt mondta, hogy 3-as kezelést csináljam. Szedem is a Meforalt meg sportolok, de diétázni nem szoktam, mert nem tudom igazán mit szabad mit nem enni. 160 cm és 48 kg vagyok, nem kéne fogynom. Nagyon rendszertelen a menstruációm. Valaki aki ért hozzá segítsen légyszives. L/20

2013. aug. 15. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el egy dieteteikushoz. Sajnos összetett dolog nem mindegy mikor és mit eszel vagy a fb-on avgy egy PCOS klub oda jelentkezz be és ott sok tanácsot kaphatsz van egy könyv is amiben minden benne van.
2013. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 180-200 grammos CH diéta az, ami súlymegtartó. Ha ennél kevesebbet eszel, lefogysz. A diétás dolgoknak utána tudsz nézni a neten. Amit abszolút nem ehetsz az a cukor (semmilyen formában, fruktóz sem), tej és fehérliszt, valamint ebből készült dolgok. Gyümölcsöt lehet enni módjával, de mivel gyors felszívódású, reggelire nem. Banánt és szőlőt viszont nem szabad, mert nagyon magas a cukortartalmuk.
2013. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!