Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati, méheltávolításo...

Nőgyógyászati, méheltávolításos "nagyműtétem" lesz nemsokára. Mit javasoltok,59 évesen hogyan készüljek a műtétre? Milyen praktikus tanácsot adnátok a műtét előttre és utánra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előtte:

1.Ne izguljon,nyugodjon meg!

2.Kérjen teljes tájékoztatást az utána és előtte lévő teendőkről az orvosától is!

3.A gyógyszereket mellőzze!(nehogy ütközzön valami)


Utána:

1.3 hétig pihenés,ágyba fekvés!

2.Ne végezzen megerőltető munkát!Emelni se emeljen SEMMIT!

3.A szexuális együttlétet kerülje,amit én javaslok az minimum 4-5 hét!

4.SZámítson arra,hogy fáradt lesz!

5.Tisztálkodjon többet,mert ilyenkor mindenáron kerülni kell a fertőzést,irritációt..mindent!

6.Ne kerüljön SEMMI a hüvelybe!

7.Ha nincs konkrét dátuma a kontrolvizsgálatra,akkor menjen el minél hamarabb,körülbelül 1-2 hónappal később!

8.Ne öblögesse a hüvelyét olyan tisztálkodószerekkel,amik igazából erre vannak,de nem hasznosak jelen pillanatban.

9.Ne használjon egy darabig még külső tisztálkodószer sem,ami erre való lenne,tehát például még Lactacid feminát se!


Jó egészséget kívánok önnek!

2013. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van amire nem gondoltam!
2013. aug. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!