Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves 4 hónapos és még nem...

13 éves 4 hónapos és még nem jött meg, tudom hogy ez normális de azt akarom hogy megjöjjön mert csak nekem nem jött meg az osztályból, . Mit csináljak hogy megjöjjön, nincs valami módszert, vagy mozgást vagy valamit hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Nem bölcsességeket kérek hogy örülj neki , hanem normális választ .... KÖSZI

2013. aug. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs semmi módszer. Nem te irányítod a hormonjaidat. Majd ha ott az ideje megjön. :)
2013. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz mit csinálni,ez van. nincs semmi módszer amitől majd megjönne. egyébként biztos hogy mindenkinek megjött már? sokan nem őszinték az ilyen dolgokban,met cikinek érzik..!
2013. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

énis ezt csináltam mint te..hogy jöjjön már meg,és ezen görcsöltem vagy egy évig hogy miért nem jön meg,meg hogy lehetne hamarabb..aztán 'feladtam'..nem foglalkoztam vele,és pár hónap múlva megjött:D

és bocsi a bölcsességért..de tényleg örülj neki,én mostis épp a mensi görcsöktől szenvedek.

2013. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akkor menstruálsz amikor akarsz! 16 éves korodig kell megjönni az első menstruációdnak. Senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik, és egy testileg érettebb lány sem ér semmivel többet, később érő társainál!!!
2013. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem utolsó előttiként Az osztályból 13 év 6 hónaposan mikulásra jött meg. Türelem...
2013. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17-18 éves korodra kell hogy megjöjjön, addig minden rendben van.

Az osztálytársaidnak elég nagy része csak sumákol, hogy megjött, azért hogy nagylánynak tartsák.

Ha annyira zavar, akkor te is nyugodtan mond nekik, hogy már menstruálsz.

2013. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gerda0701 válasza:
Szia! Nekem pont az ellentéte van. Én nem akartam hogy megjöjjön mert nagyon sok hátránnyal jár hidd el! Nyáron valamikor nem mehet strandolni miatta. :/ Figyelj szerintem élvezd ki még nem jön meg és ne érdekeljen az osztálytársaid véleménye ;)
2013. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!