Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy 7. -es fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 7. -es fiú osztálytársaim csak arról tudnak beszélni hogy hogy verik ki, meg melyik lányt dugnák meg az osztályból?

Figyelt kérdés
De tényleg nem érdekli őket hogy egy lány ül mellettük, még részletezik is a dolgokat és ez már nagyon kiakaszt. tényleg ennyire érzéketlenek lennének?
2012. nov. 16. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek! :) Ennyi!
2012. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

megvolt az első merevedésük, örülnek...xD

de ezek v tlg ilyenek lesznek, vagy érett férfiak...ennyi..te meg szrd le ezeket agyökereket

2012. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek! Én már rég voltam hetedikes, akkor nem voltak ilyenek. Nem is tudom, szerintem szájba vágtam volna őket, mert verekedtem párszor fiúkkal is :) :S Elég érdekes világot élünk. De egyébként én úgy vélem, hogy a legtöbbjüknek csak nagy a hangja és azt se tudja még, hogy mi fán terem az, amiről beszélnek (persze az internetnek köszönhetően biztos látták már, hogy mit is kellene tenniük x év múlva).
2012. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az hát, én 7 éve voltam hetedikes de akkor is ez volt a téma kb:D
2012. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minket fiúkat ilyennek programoztak genetikailag.Nincs nagy igényünk arra a rózsaszín felhős,zöld réten üldőgélős,egyszarvúlegeltetős boldogságra amit a lányok elképzelnek.Ettől még nem lesznek gyökerek..kis idő és kinövik.
2012. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11.-es vagyok, ennek ellenére a fiúk többsége az osztályomban ilyenek. Tehát...
2012. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az durva.Nálunk màr senki se,tök normálisak.

/L

2012. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

a mi osztályunkban is ilyenek de hát ez van :D

a lányok is gondolnak ilyen dolgokra :D

2012. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezek szerint ez normális... bár szerintem nem az, na mind1:) Meg egyébként az óra közepén egy csomószor bekiabálják a fiúk ha egy lány ki megy felelni h "szúrnám"..Remélem megváltoznak. Utolsó:Hát lehet hogy a lányok is gondolnak néha ilyenre de azért valljuk be sokkal ritkábban és kúltúráltabb módon.:D
2012. nov. 16. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

"csomószor bekiabálják a fiúk ha egy lány ki megy felelni h "szúrnám""

Jók ezek a dumák, aztán odamenne hozzá egy csaj ruha nélkül kettőt rántana rajta és kimeszelné a helyiséget xD

2012. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!