Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első terhességi UH-ra azt...

Első terhességi UH-ra azt mondták menjek teli hólyaggal. - De mennyire telivel?

Figyelt kérdés
Jövő héten terhességi UH-ra megyek, telt hólyaggal kell menni, de nem tudom mennyire kell teli lenni a hólyagomnak. Akkor jó, ha épphogy egy kicsit kell pisilnem, vagy ha közepesen, vagy nagyon? Valahol azt olvastam, hogy akkor lát igazán jól az orvos, ha visszatartjuk a pisit ameddig csak bírjuk és feszülésig telt hólyaggal megyünk be a vizsgálóba. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok? Köszi a segítséget!

2013. aug. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Nekem nem kellett teli hólyaggal menni.
2013. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vizsgálat előtt 1 órával menj WC-re,utána igyál meg 3-4 deciliter vizet és már ne pisilj.
2013. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta hogy tele hólyaggal menjek ultrahangra de én már tudtam hogy nem hüvelyi hanem hasi ultrahangra megyek, amikor meg ultrahangozott kiderült hogy nem is kellett volna feszülésig hólyaggal menni.

Nekem nagyon kellett pisilni 3-4 órahosszáig nem mentem el pisilni előtte.

Ha mondta a doki akkor inkább közepes pisilést várd meg csak, én alig jutottam el a wc-ig főleg arra is számolj jól körbe nyomkodja a hojagodat is és még jobban ingerel.

2013. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Namost milyen uh?

Hasi v. hüvelyi? -

2014. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasihoz kell teltnek lenni a hólyagnak

(ha jól rémlik) -

2014. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!