Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fogamzásgátlótól nő...

Melyik fogamzásgátlótól nő meg a legnagyobb mértékben a mell, anélkül, hogy elhízást okozna a test többi részén? Mennyi időt igényel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy létezik az ilyen f.gátló, mert már többször is hallottam. Gondolom, a női hormonokra lehet leginkább hatása, azért ekképpen hat.

2013. aug. 19. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azért akarsz fogamzásgátló tablettát szedni, hogy megnőjön a melled, az elég nagy ökörség lenne!...

Tudnod kell, hogy a fogamzásgátlóban szintetikus hormonok vannak, amelyek elég veszélyesek, felhalmozódnak a szervezetedben és nem csak megzavarják a hormonrendszered, hanem később rákot is okozhatnak...


Ha csak a melleidet szeretnéd növelni, akkor jobb lenne, ha FITOÖSZTROGÉNEKKEL próbálkoznál... Ez a növényi hormon egyáltalán nem veszélyes a szervezetre, sőt rákmegelőző hatása is ismert, nem halmozódik fel a szervezetben (12 óránként kiürül a szervezetből), optimálisan a legjobb szintre tudja beállítani a női hormonrendszert!... :-))


Ilyen FITOÖSZTROGÉN szinte minden zöldségben, gyümölcsben, gabonában megtalálható különböző mértékben...


Mellnövelésre leghatásosabb a GÖRÖGSZÉNAMAG tea vagy kapszula (gyógynövényboltban kapható), vagy a WILD YAM kapszula (kapható webáruházakban), vagy a SZÓJAVIT FORTE kapszula (kapható gyógynövény boltokban, Rossmann boltokban, DM-boltokban, patikákban)...


A legjobb mellnövelő készítmény a BEAUTY BREAST kapszula + krém, ebben többféle mellnövelő növény kivonata megtalálható és a felszívódást segítő vitaminok is, ezért ez a leghatásosabb!


Tudnod kell még azt is, hogy nem tanácsos 18-20 éves korod előtt sem fogamzásgátló tablettát, sem fitoösztrogéneket (nagy mennyiségben) szedned, mert a fejlődésben levő hormonrendszert megzavarja!!!

Várd meg, amíg befejeződik a fejlődésed!...

2013. aug. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. A fogamzásgátló tabletta, ahogyan a neve is mutatja, FOGAMZÁSGÁTLÁSRA való. Nem arra, hogy a melledet növeszd vele.


2. Ilyen tabletta nincsen. Ugyanis mindenkinek más a szervezete, mindenki másképp reagál a különböző fogamzásgátlókra. Lehet, hogy az egyik bnődnek az xy gyógyszertől megnőtt a melle, de lehet, hogy neked ugyanattól a szertől semmit nem fog nőni, de mondjuk borzasztó migréned lesz vagy lecsökken a libidód stb.


Barátkozzál meg a kis melleiddel mert hatékony módszer mellnövelésre a műtéten kívül NINCSEN!

2013. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem, azt azért tudod, hogy a mell kis részben áll mirigyekből, nagyobb részben zsír! Akinek nagyobb, annak több rajta a zsír. Ennyi. Olyan hízókúra meg nincsen, hogy csak a melleidre hízzál.


Én elkezdtem szedni a fogamzásgátlót (lindynette30), és 2.5 év után abbahagytam. Igaz, hogy nőtt 1 méretet a mellem, de olyan kibírhatatlan mellékhatásai voltak, hogy alig vártam, hogy abbahagyjam! Ezt azért gondold meg!

2013. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!