Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 évesen nulla, semmi mellem...

21 évesen nulla, semmi mellem van? Ez normális?

Figyelt kérdés

Fog még valaha nőni a mellem?? :((

vagy már késő??



2013. márc. 14. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen normális. Van ilyen de már nem fog nőni:( Egyik barátnőm is igy volt a szoptatás óta valamennyi lett neki, de melltartó még mindig nem kell neki.
2013. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

egyszerűen így nem tudom magam elfogadni:/

:( semmi megoldás nincsen?akkor el kell fogadnom:/

2013. márc. 14. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne sok pénzed (gondolom, nincs), akkor inplantátumot be tudnak tenni.

[link]

2013. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
45%
Mellnagyobbítást kézrátéttel vállalok.Eredménytelenség esetén pénz visszafizetés! ;)
2013. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy csak eltúlzod a dolgot? Úgy érted, végképp semmi nulla? Szinte hihetetlen.
2013. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Két megoldás van vagy elfogadod magad igy vagy megműtteted. Ez a barátnőm akiröl irtam amugy si egy elég fiús csajk volt mindig is igy ö elfogadta (egy pasijának sem volt vele gondja). Első voltam
2013. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Fogadd el olyannak magad amilyen vagy, mert a szépség nem a mell méretén múlik!
2013. márc. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nézted az Olimpiát?

Lehet, hogy rosszul mondom, és ilyen sportág nincs is (nem vagyok jártas annyira), de a tornász, akrobata lányok nagy többségének nme volt melle, vagy ha volt, akkor is igen pici. Ez szerintem teljesen normális, és elfogadott. Ha nem tudod magad így elfogadni, kutass a neten, hátha van vmi műtét nélküli beavatkozás, szteroid, akár, vagy hasonló.

2013. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!