Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a fehér folyás akkor...

Normális a fehér folyás akkor is ha már elkezdtél menstruálni?

Figyelt kérdés
2013.08.11 volt az első menstruációm és a ciklus 5 napig tartott. Csak barna folyásom volt a ciklusban, de azt mondták ez már a menstruáció. Előtte volt fehér folyásom több mint 6 hónapig. Most, hogy véget ért a menstruációs ciklusom megint fehér folyásom van. Normális ez?

2013. aug. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen normális ha nem kellemetlen szagú, nem túrós és semmi tünetet nem okoz. Egészen a klimaxig lehet több-kevesebb folyásod, és az állaga is változhat attól függően, hogy éppen holt tartasz a ciklusban. Peteérésnél átlátszó és hígabb.
2013. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
igen és lesz is legalább a klimaxig de sok nőnek még utána is van. eza hüvelyednek egy tisztulási folyamata. minden nőnek van kisebb nsgyobb mennyiségű fehér folyása akár napi szinten. Ciklus szerint változhat az állaga mennyisége. peteérés környékén pl gyakori a nyulós tojásfehérje állagú folyás.
2013. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

nincs tünete, én legalább is nem vettem észre semmit.

annyi van hogy fáj a hasam nagyon lent, oldalt. egyik nap az egyik oldalon aztán meg a másikon. tegnap nem fájt de ma már megint. szerintem lehet valami közi a menstruációhoz mert nagyon lent fáj a hajasom a két oldalon. szerintetek?

2013. aug. 20. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve nekem is úgy volt lent fájt 2 oldalt, elsőnek az egyik utána a másik. elmentem orvoshoz kiderült hogy Uterus Bicornis-om van és kettőzött méhem :)
2013. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!