Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezermilliárd ilyen kérdés...

Ezermilliárd ilyen kérdés volt, de sehol nem találtam rá kielégítő választ és nagyon érdekelne, ésez miért van?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és még nem jött meg a menstriáciom!

Az van,hogy a fehérfolyásom már vagy másfél éve megvan,ott lent egy éve szörösödöm,/de még nem göndör/,hónajszörzetem egyáltalán nincs,mostanába nagyon görcsöl a hasam,ingerlékeny vagyok,és nekem nagyon jó böröm van,és mostmár pattanásom is van,és az lenne az igazi kérdés,hogy mik a jelei annak,hogy megjön?



2013. aug. 20. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok,amiket leírtál. Bármikor elkezdődhet,de valószínűleg csak azt fogod észrevenni,h színes(barnás,pirosas)lesz a folyásod. Egyéb konkrét jelre ne számíts.
2013. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene göndörnek lennie?
2013. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt a göndörséget én sem értem soha, de sokan emlegetik....

Kedves kérdező nem kell aggódnod hamarosan biztos meg fog jönni, de 16 éves korig nem kell aggódnod miatta hogy mikor jön meg. A bőrőd meg egy dolog eddig milyen volt még csak 13 vagy, ebből még lehet keményen aknés bőr. (kozmetikus vagyok)

2013. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.! :)
2013. aug. 20. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond sincs, 17-18 éves korodig teljesen normális ha megjön, de 17 után lenne érdemes elmenned egy orvoshoz ellenőrzésre (ha addig se jönne meg).

Azért a fehérfolyás már arra utal, hogy nemsokára megjön.

2013. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 éves korodig semmiképpen sem kell aggódnod hogy nem jön meg, utána viszont egy vizsgálatot megérne a dolog, ha nem jönne meg addig.
2013. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!