Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor fáj a mellem, össze-vi...

Sokszor fáj a mellem, össze-vissza jön meg a menstruációm, görcsöl a hasam, fel vagyok puffadva. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Utoljára július nyolcadika körül jött meg normálisan, aztán késett kb egy hetet a következő, és 1,5-2 napig volt rendesen, aztán egy nagyon kevés pecsetelő, és elmúlt. De előtte borzalmasan feszítettek a melleim, meg görcsölt a hasam. Most, egy hete megint néha görcsöl a hasam, meg azelőtt tele volt a fejem pattanással jobban zsírosodott a hajam.. és most megint fáj a mellem, meg meg van duzzadva oldalt. 15 éves vagyok, szoktam mondani ezeket anyának, de mitha meg se hallaná. Bárr mostanában nagyon sok stressz ért, és még fog is egy ideig. Kérlek segítsetek, mitől van ez?

2013. aug. 21. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, de ugyanez a helyzet nálam is.

És fogalmam sincs.. :(

2013. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( Nem tudom hogy mit lehetne tenni. Pedig mikor megjött 1. akkor még minden normálisan ment. Neked is? Legalább már ketten vagyunk :D
2013. aug. 21. 10:48
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, h aktuális-e még a kérdésed, de azért válaszolok :) Ha sok stressz ér, akkor normális, ha fel vagy puffadva, meg ettől lehet hasgörcs is, meg nekem kb egy héttel / 10 nappal mielőtt megjönne fáj a hasam. (Ha 15 éves vagy, akkor gondolom még nem tanultátok részletesen a menstruációt bioszon, de majd ha tanuljátok megérted miért fáj ennyire, amióta tudom, h pontosan mi zajlik ilyenkor bennem már nem is csodálkozom, h ennyire fáj.:D)

A melleid feszítése és megduzzadása pontosan nem tudom, h mitől lehet, talán csak a hormonok hatása, de szerintem el kéne menned egy orvoshoz és ő biztos tudni fogja a választ.:)

2013. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, még mindig aktuális.. na most már kíváncsi lettem, hogy mi történik ilyenkor:D nőgyógyászhoz nem szeretnék addig menni, amíg nem élek nemi életet:/ bár valószínűleg most már muszáj lesz.
2014. jan. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!