Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a bal mellemben? (többi...

Mi ez a bal mellemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok nincs nagy mellem (75a).Ma reggel vettem észre hogy a bal mellemben a mellbimbó mellett van egy kis kör alakú keménykés valami ami a másik mellemben is van de az puha szinte nem is érezhető.Annyira félek hogy valami daganat!! Vagy csak azért van mert még nőnek a melleim? Vagy lehet menzesz miatt is? Ja még annyit hogy nem fáj mert amúgy nem érzem csak nyomkodtam és olyan érzékeny ha megnyomom lehet azért mert nyomkodtam mert eddig nem fájt.Nem tudom miért van vagy mi ez..esetleg mennyek orvoshoz? Kérlek írjatok nagyon félek

2013. aug. 21. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszra ne gondolj, de legalább Anyukádnak szólj!
2013. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nekem is van olyan a bal mellemben :) anyanak is. 12/L
2013. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megnyugtattak:)

2. Válaszoló nem tudom miért ilyen vagy hogy ez mi?

2013. aug. 21. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most alakulnak ki a tejmirigyeid.
2013. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm olyan megnyugtatóak vagytok!:D
2013. aug. 21. 11:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj képzeljétek mind2 mellemben van nem kicsi hanem a mellem tapintása egy keményebb rész és mind2 mellemben akkora mint a mellem.Szóval szerintem semmi bajom a bal oldalon lehet csak a nyomkodástól lett érzékenyebb:)
2013. aug. 21. 17:54
 7/7 anonim válasza:
szerintm azért nemárt megnézetni :)
2013. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!