Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van, de ami...

Hüvelygombám van, de ami fura, hogy csak akkor vettem észre a fehér túró szerü váladékot mikor a barátommal együtt voltunk (akkor még nem tudtam a gombáról) azota sem "jön ki belőlem". Ez miért lehet? Nem kéne távoznia a szervezetemből?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd akkor távozik ha eltűnik a gombás fertőzés, kezeltetni kell, vagy vehetsz már vény nélkül kapható Canesten terméket is a patikában ami egyszeri használattal elmulasztja.
2013. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül látod,h távozik. A gombás fertőzés un. gomba telepeket alkot a hüvelyben is(akárcsak pl. a falon a penész,de ilyet látunk a körmök alatt is) ezek a telepek a hüvely falára tapadnak,néha levélik belőlük egy-egy rész,akkor látjuk a túró szerű,sűrű váladékot. Ahogy már írták ezek a telepek,csak kezelés hatására fognak távozni.
2013. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, úgylátszik túl korán írtam ki a kérdést, már távozik is belőlem rendesen..remélem ez akkor a gyógyulás jele.
2013. aug. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!