Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna és fehér folyás együtt?...

Barna és fehér folyás együtt? Ez normális?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy csütörtökön barnás folyásom volt. Ez még nem is lenne probléma, de pénteken, szombaton és ma meg pedig már semmi se volt, vagyis egy- két csepp a maximum(alig észrevehető...) és azt vettem észre, hogy ráadásul, már nem is barnás, hanem fehérfolyásom van.

16 éves vagy, szóval rendszertelenül szokott megjönni. A terhesség kizárva, és nem hiszem, hogy vmilyen betegségem, vagy gyulladásom lenne. Másnak is szokott így lenni? Eléggé ideges vagyok miatta, mert még sose fordult elő eddig ilyesmi velem. Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 3. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valamennyi mennyiségű folyása, még ha egészséges is. A váladék maga frissen átlátszó, vagy picit kocsonyásabb állagú és fehér, ill. átlátszó "színű".

Ha több óráig a bugyin marad, akkor oxigén határáára megbarnulhat.

De lehet barna színű a menses előtt és után is, ami a maradék vérrel keveredett váladék ürül ki.

Aktus után közben is lehet barna aváladék.


Ha viszont bűzös és mindig nagyon bő, habos és/zöld, és viszket akkor lehet gombás fertőzés.

Ha átlátszó és sok bűzös váldék ürül, akkor bakteriális fertőzés.

Ha ezek közül valamelyiket felfedezted, irány a doki.

2010. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen, ezekkel tisztában vagyok, engem inkább az érdekelne, hogy az normális e, hogy a barnás folyás után fehér folyás van (mert ugye fordítva szokott lenni), és hogy miért nem jött még meg.
2010. okt. 3. 15:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg az, hogy már több napja nem akar megjönni, és nem tudom, hogy miért, ráadásul a men. jelző barna folyás is fehérré vált....
2010. okt. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!