Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normaliis? Segitseteek?

Ez normaliis? Segitseteek?

Figyelt kérdés
tegnap elott jott meg elosszor.ezzel semmi baj.csak ma ejjel anynyira elarasztott a ver h... vers volt a bugyim a betet amikor fel alltam meg csopogott..reggel fel keltem mar uj bugyi volt rajtam de szinten tiszta ver a bugyi es a betet is..fel alltam h gyorsan le furodjek ere a szonyegre csoppen a ver.anya mondta h vesz ultrat.plusz a ha hasam is rohadtul faj..normalis az ennyi verzes? Bar mondjak h az elso 2-3 nap a leg durvabb

2013. aug. 22. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos normális. :-(

A legjobb nedvszívó betétet, van éjszakai változat is, ami hosszabb, kell akkor neked használnod. Éjjelre pedig vegyél fel kis sortot is a bugyira, és arra a pizsamát, hogy az ágynemű esetleg ne legyen véres. Én anno még törölközőt is terítettem magam alá.

Kitartás, pár nap és elmúlik!

2013. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Am 12/L:) fhu de faj a hasam :s de tegnap este 9 korul ereztem h mintha pisilnek....es a sortom is at aazott:@
2013. aug. 22. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj ismerős az érzés amikor reggel felállok és folyik a vér belőlem de manapság 2 éve már nem dúrva a helyzet kinőttem biztos :-D
2013. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hu egyebkent koszi a segitseged:)
2013. aug. 22. 09:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat ez most szornyu:@ kegyetlenul faj a hasam...arra valami?:s GyoGyszert ne ajanljatok
2013. aug. 22. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény lány! :-(

Nekem a cickafarkfű tea vált be. Nem túl jó az íze, de használ.

Teaként: 1 teáskanál cickafarkfüvet leforrázunk 2-3 dl forró vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, leszűrjük és kortyolgatva fogyasztjuk.

Napi adagja: 2-3 csésze

Ha ingerült is vagy, (én szoktam) akkor hársfa vagy citromfű te jó megoldás lehet.

Első voltam.

2013. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hu koszi :) akkor ma keszitek ilyen teat :)
2013. aug. 22. 09:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Mar ha van itthon:D ha nincs el szaladok a bio boltba
2013. aug. 22. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Patikában és dm, rossmannban is kapható!

1. voltam. :-)

2013. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-) koszonom segitsegetek! Meg nyugodtam
2013. aug. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!