Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Öklendezés a fogorvosnál?...

Öklendezés a fogorvosnál? SEGÍTSETEEK!

Figyelt kérdés

Kb. 10 másodpercnél tovább nem tudom nyitva tartani a szám, mert úgy elkezdek öklendezni hogy az addig abba nem marad amíg nem eszek mondjuk sóspálcikát, vagy cukorkát. Mit csináljak hogy ki tudjak bírni egy tömést vagy foghúzást? Fogorvosnál ugye nem szabad enni, azt mondja igyak vizet, de attól csak rosszabb lesz :/


Már egy raklap rossz fogam van, 16 évesen, mert egyszerűen nem bírom :S


Kérlek titeket adjatok valami tanácsot hogy győzzem ezt le?! Most is be van gyulladva az egyik fogam, gennyezik, meg már a nyirokcsomóim is körülbelül cseresznye nagyságúak. :((


2012. jan. 28. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

lehet hogy hülyeség, de nem tudnád gyakorolni otthon? vagy kérdezd meg magát a fogorvost biztosna találkozott már hasonló esettel!!!


és fogat hogy mosol??

2012. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugyan így, öklendezve... Nem tudok a szájvízzel öblögetni sem 30 másodpercig :(
2012. jan. 28. 16:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem valami elit rendelőben lehet,hogy van bódítás...De hát az ilyen helyek meg drágák. Valaki bizony ennyire érzékeny a szájban matatásra.Nekem is van ilyen rokonom,bár azért ennyire ő nem az.Sajnállak kérdező,mert rossz lehet,de tényleg a fogdokival találj megoldást,mert ötletem sincs! :(
2012. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az én fogorvosomnál lehet hipnózist kérni :)
2012. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az én bódításos hozzászólásomnak szólt,akkor utána lehet olvasni,mikor,milyen vizsgálatoknál van bódítás.Intelligensek...
2012. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szájpadlásomhoz ért a fogorvos akkor öklendeztem egy sima fogröntgent sem bírtam ki a fogdokim keresett nekem gyógyszert "cerucal" a neve utánna nem voltak problémáim bevettem mielőtt elindultam a fogdokihoz nekem segített.
2012. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. nem gúnynak szántam. A fogorvosomnál tényleg lehet hipnózist kérni. 5000 Ft. :))
2012. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hipnózis...Na azt megnézem,hogy a fogorvos a zsebóráját himbálja szegény kérdező előtt és visszaszámol :D! Hát érdekes mindenesetre.
2012. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szakképzett hypnodonta :) szóval ért hozzá :)
2012. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,csak fura,mert ilyet még nem hallottam! De ha ilyen van,akkor nem volna hülyeség ezt az összes fogdokinak megtanulni,mert szerintem minden páciens nyugodtabb lélekkel ülne be abban a rettegett székbe.Nemdebár?
2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!