Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhetett meg hamarabb a...

Mitől jöhetett meg hamarabb a menstruációm? Stressz miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, a ciklusom 28-30 napos, és nagyjából mindig pontos. Augusztus 5.-én jött meg utoljára. Előtte veszítettem el a szüzességem. Akkor rendesen megjött. Tegnap megint együtt voltam a barátommal, ez volt a harmadik alkalom. Még gumival védekezünk, és nagyon nagyon félek a terhességtől, nem is tudom élvezni a szexet, annyira befeszülök. Ezért mihamarabb át szeretnék térni a tablettára. Folyamatosan azt hiszem, hogy történt valami baleset, és hogy na, most terhes leszek. Pedig még minden rendben volt eddig. Ma görcsölt a hasam alja, pattanások is kijöttek rajta, a közérzetem is ingerült, de azt hittem a stressz miatt, és erre megjött. Ez lehet attól, hogy ennyire ráizgultam? Vagy miért? Kb. 10 nap múlva kellene megjönnie...


2013. aug. 22. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet a stressztől igen

egyébként meg a fogamzásgátló most nyilván jó viszont évek múlva mikor majd babát akarsz bánni fogod, ha évekig szeded majd utánna babát akarsz abba kell hagynod és ha abbahagytad is védekezni kell mivel a szervezetedbe benne lesz a gyógyszer ami rengeteg betegséget megnövel a babában minimum 1-2 év mire kimegy a szervezetedből (és akkor is lehet hogy ha évekig szedted akkor lehet teljesen ki sem tud menni) szóval akkor is abba kell majd a tabletát hagyni és máshogy kell védekezni, mellesleg az óvszer sem 100% viszont a tabletta mellett is úgyanúgy teherbeeshetsz ilyenről is hallottunk már

2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez így nekem meg nem élet, hogy annyira befeszülök, hogy a barátom akármilyen gyengéd, nekem fáj.
2013. aug. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!