Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem jöhetett meg még a...

Miért nem jöhetett meg még a menstruációm?

Figyelt kérdés

a mamámnak 9 évesen megjött már anyukámnak 13 és én nekem még semmi pedig már 14 éves vagyok.nekem ez nagyon fáj mert az osztályban már az összes lánynak meg jött.tesi előtt is mindig arról beszélnek hogy mennyire fáj a hasuk meg minden.és egyszer tőlem is megkérdezték hogy meg-e jött késkétségbe esetten azt mondtam hogy igen.ez hiba volt??

14/L


2011. aug. 12. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Megítélni egy embert a testi fejlettségéről és szűzesség elvesztéséről a legnagyobb butaság a világon. Sokan vannak akiknek 15-17 évesen jön meg. Ha van már valamilyen változás rajtad (szőrzet, mell növekedése), akkor a megjelenést követő 3 éven belül biztos, h lesz mensi is. Ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor érdemes elmenni az orvoshoz, aki még nagy dolgokat nem fog csinálni, max vérvizsgálatot rendel el, h megtudja, h a hormonjaid rendben vannak-e. Ha egyébként egészséges vagy, akkor nem lehet gond.
2011. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

asztmás és allergiás vagyok...

2011. aug. 12. 19:45
 3/25 anonim ***** válasza:
Az nem gond, attól még meg fog jönni és nem amiatt nem jön meg most. :)
2011. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
oks köszi
2011. aug. 12. 20:40
 5/25 anonim ***** válasza:

nekem se jött meg. 14L

De engem nemzavar,nem kell még ahhoz kötnöm a dolgaim (pl strand,vagy egy-egy séta. :) )

2011. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

hát mondjuk engem se zavar de akkor is meg van az az érzés hogy az osztályban az összes lánynak már megjött =/

amúgy köszi hogy megírtad!

2011. aug. 12. 22:00
 7/25 anonim válasza:

Minden ember más. Vannak, akiknek hamar megjön, és vannak, akiknek későn, de ez nem változtat magán az emberen. Ha az osztálytársaid azért elítélnének, mert még nem jött meg, akkor buták, úgy, ahogy vannak, velük nem kell törődni. Nekem is van két olyan osztálytársam, hogy amint megjött kikürtölték a suliban, felírták a táblára stb. Persze, először rohadt szarul esett, de aztán rájöttem, hogy magukat égették csak le, hiszen természetes dolog, hogy megjön. De én amondó vagyok, hogy örülj, hogy még nem jött meg, nem egy kellemes érzés. :D

13/L

2011. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Inkább örülj,hogy még nem jött meg.nekem a 11 szülinapomon jött meg,és azóta már sokszor voltam orvoshoz,mert ahányszor van,úgy begörcsölök,hogy órákig sírok,mert nem múllik el a fajdalom.volt,hogy egy nap 4 orvosságot szedtem rá + egy inekció,és az sem hatott valami jól.

13/L

2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor lesz már annak vége, hogy valakit a testi fejlettsége alapján ítélnek meg! Senki nem tehet arról, hogy mikor fejlődik, és egy későn érő lány sem kevésbé jó! Az egyik legnagyobb hülyeség a világ a testi fejlődése alapján megítélni!
2011. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nagyon primitív gondolkodásra vall, ha valaki az alapján ítél meg másokat, hogy mennyire fejlett testileg!!! Előző voltam.
2011. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!