Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges egyik napról a...

Lehetséges egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka megjött, viszont még nem kellene, csak szeptember első hetében kellett volna. Holnap a Balatonra utazom, és eléggé kellemetlen lenne, ha én közben menstruálnék, illetve oda még tamponnal sem vagyok hajlandó bemenni.

Esetleg el tudnám ezt mulasztani egyik napról a másikra? Muszáj lenne.

A citromos víz tudtommal csak akkor segít, amikor még nincs meg, és csak késleltetni lehet vele, de ez eszembe sem jutott, nem számítottam rá, hogy én menstruálni kezdek... Segítsetek, kérlek!



2013. aug. 23. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2013. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallottam olyant hogyha citromot eszek elmúlik egy barátnőmnek sátorozás előtt bevált ! próbáld ki már mindenkinek más a szervezete de egy próbát megér :)
2013. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet! :)
2013. aug. 23. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sok citromot esze, iszol akkor el lehet tolni a mensit (nem mindenkinek persze). Elmúlasztani, olyat sajnos nem hallottam.
2013. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!