Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a normális hüvelyfolyás?

Mi a normális hüvelyfolyás?

Figyelt kérdés

Már hosszú évek óta szenvedek folyásos panaszokkal, elhatároztam elmegyek vele orvoshoz, vizeletet vettek és váladékmintát, visszamentem azt mondta nincs semmi bajom, csak rendes hüvelyváladék.

De olyan szinten, hogy betét nélkül nem tudok közlekedni, reggel wc-ésnél takonyszerű,néha sárga váladék folyik?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. aug. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22
2013. aug. 23. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem normális! Nálam is ez volt. Első 10 vizsgálatnál elküldtek azzal, hogy gombám van. Majd meguntam másik orvoshoz mentem. Csak találomra felírt valamit.. 5 "vizsgálatnál" azt mondta, hogy fogyjak és nem lesz ilyen bajom. Most már ott tartok, hogy totál gyulladásban van a méhem, a hüvelyem ... sebem van ...és várom a rákszűrés eredményét... 21 évesen!


Ne játssz ilyennel. Ha folyik, annak oka van! (főleg, hogy ilyen színnel)


Ha elfogadsz egy tanácsot, megkéred anyud, vagy barátnőd, hogy ajánljon még egy orvost. Több szem, többet lát. (Nekem is 5 év ! után lett egy korrekt orvos. Nem is értette, hogy hanyagolhattam el magam... és mikor elmeséltem csak csodálkozott a történetemen...)


Sok sikert és egészséget.

2013. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* orvosom.


Amúgy nálam is így kezdődött. De nem megijeszteni akarlak, csak így a tuti.

2013. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, igazad van, mindenképp elmegyek még 1 orvoshoz legalább, köszönöm a válaszodat!
2013. aug. 24. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!