Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik a nőgyógyásznál?

Fényember kérdése:

Hogy zajlik a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy el kéne mennem nőgyógyászatra mert valami nincs rendben.Eleve ilyen téren eléggé szégyenlős vagyok szóval azt szeretném tudni hogy mielőtt elmegyek gondolom megborotválkozom vagy hogy?És ott mit fognak csinálni?Először elbeszélget velem és utána?alul ott matatni fog vagy mi? XD a másik meg az lenne hogy kipróbáltam magamon az ujjazást volt egy kis vérzésem is és nem tudom hogy most akkor átszakadt a szűzhártyám vagy nem...és ha rákérdez az orvos mit mondjak?...anyumat nem szeretném erről kérdezni,és csak bátyáim vannak szóval előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2013. aug. 23. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

na szóval, leírom nála hogy volt.:)

mondjuk azt le kell szegezni, h nem magánrendelésen voltam, hanem sztk-ban, ahol kevesebb idő van a betegre!

én is hihetetlenül szégyenlős voltam, de mivel le akartam feküdni a barátommal, akkor úgy döntöttem, hogy elmegyek felíratni bogyót, ennyi kellemetlenséged megér a védettségem, egészségem.

Bementem, és kezdtem a mondandóm, h gyógyszert íratni jöttem... blabla. Megkérdezett olyan dolgokat a családomról, ami esetleg kizárhatja a gyógyszer szedését. Ezután mondta,h ok, akk megvizsgál, menjek, vetkőzzek le alul, és már hívtak is. Fel kellett feküdni vmi spéci ágyra, és le kellett csúszni teljesen, h a doki hozzámférjen. Konkrétan nekem se mondta, h mit csinál, mivel ő már azt hitte, h voltam nőgyógyásznál régebben.. azt tudom, hogy kenetet vett. De egyébként a vizsgálat nem fájt, csak kellemetlen volt, h egy felnőtt férfi lát szinte meztelenül.. :S

De tőled kérdezni fogja, h mikor menstruáltál utoljára,mikor volt a legelső menzeszed, hogy mi a részletes panaszod. Esetleg, h mennyire szoktak fájdalmasak lenni a vérzések. A fontos, h kerek perec mond el neki a dolgokat, és ne szégyenlősködj, ő csak segíteni akar. A puncidat pedig csak akkor kell leborotválnod, ha te úgy jobban érzed magadat, ő nem azzal fog foglalkozni (bár egyes dokik elvileg még szólnak is, h felesleges szőrteleníteni ott, mert egészségtelenebb, ha csupasz.):)

időpontod megvan már?

esetleg ha nagyon izgulsz, akkor vigyél magaddal vkit: anyudat,bnődet,aki bemegy veled.:)

El kell majd lazítanod odalent, hogy ne fájjon, de fura lesz,mert egy hideg vmit "dugnak" fel.

A szűzhártyával pedig ne foglalkozz (nekem sem volt, pedig én se szexeltem előtte). A doki pontosan tudja, h akár a tampontól, de még a tesiórán is átszakadhat! Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.:) sok szerencsét és csak bátran!

Remélem használt, h ennyit gépeltem.:D

2013. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálam*
2013. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hú :D...köszi szépen a válaszodat sokat segített,legalább így már nem fogom túlparázni az egészet!:)..annyira :D
2013. aug. 23. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem matat a nőgyógyász, hanem vizsgál.
2013. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy női orvost keress első alkalomra, mert elötte kevésbbé ciki a meztelenkedés, és könnyebb beszélgetni is vele az esetleges intim dolgokról.

pl. Tini, vagy gyerek nőgyógyászat is jó lehet.

2013. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, jó lenne női orvost találnotok, ha lehetséges, nem szégyelnéd magad annyira és jobban oda tudnál figyelni a kérdésekre is.

Nehogy megborotválkozz ezért, mert az orvosok szerint sem igazán egészséges. Többen megjegyzést is tennének rá, ez aztán mégjobban elvonná a figyelmedet arról amit mond.

2013. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De strandolások miatt amúgy is szoktam mert az már még is ciki.De mindenkinek köszönöm szépen a válaszát! :)
2013. aug. 24. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Strandolások miatt szoktad a puncidat leborotválni??

A bikini vonalát megértem, de miért kell a szeméremdombot és a nagyajkak mentét is?

2013. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csak a bikini vonalat szoktam :)
2013. aug. 29. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A bikivonal, az nem probléma! Csak a többit ne!
2013. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!