Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Pár napja sűrű, fehér folyásom van, égő, viszkető érzéssel párosulva.

Egy hete voltam együtt a férjemmel, és már nem először fordul ez elő, hogy szeretkezés után 1 nappal ilyen panaszaim vannak. ( Pár hónapja élek nemi életet, és előtte soha nem volt ilyen problémám.) Legutóbb kikezeltem magam, gomba ölő kúp, ülőfürdő, stb. Nagyon figyelek a higiéniára, nem hiszem hogy azzal lenne baj. Lehet hogy folyamatosan a férjem hoz rám valami nyavalyát?



2013. aug. 24. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben az a hivatalos eljárás, hogy elmentek a bőrgondozóba, ahol tőled és s férjedtől is vesznek váladékot, és majd kiderül, hogy mi tenyészik ki belőle.

Én ezt így nem tudom megmondani, hogy mi lehet, de mindenképpen el kellene menni orvoshoz, akármennyire kellemetlennek is érzed, és amíg fennállnak a tünetek nem ajánlatos nemi életet élni.

2013. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!