Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valami komolyabb...

Mi lehet ez? Valami komolyabb bajom van?

Figyelt kérdés
Ma egy kicsit fájlaltam a nemi szervem, de nem gondoltam semmi rosszra, aztán este néztem, meg vizsgálgattam és kitapintottam egy kis csomót a szeméremajkak között az egyik oldalon. Kicsit félek hogy mi lehet az.

2013. aug. 18. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz.


"Kedves Kérdező! Ha ép hám fedi a bőr vagy nyálkahártya alatt a csomócskát, valóban vagy korábbi gyulladásaitól visszamaradt megnagyobbodott nyirokcsomó, de lehet az ottani dús faggyúmirigyek pangó váladékából is, vagy ártatlan zsírszövet csomócska is."

2013. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ép hám fedi, kivülről nem látszik semmi.
2013. aug. 18. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy eltömődött faggyúmirigy. Ha szerencséd van kifakad magától és kiürül. Azért érdemes rá figyelned,mert befertőződhet és akkor egy tályog alakul ki,ami viszont már fájdalmas,kezelést igénylő dolog.
2013. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is faggyú mirigy lesz.

Tartsd tisztán, esetleg Betadinnal kend be.

2013. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!