Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A hajhullásom akkor is lehet androgenetikus alopécia, ha nemcsak elöl-fejtetőn, hanem mindenhol hullik a hajam?

Tehát nekem tényleg diffúz: egységesen, a fejem egész területéről hullik. Már 2 éves keresik az okát, minden idevonatkozó kivizsgáláson túl vagyok, de még nem találtak okot, egyre inkább amiatt aggódok, hogy ez genetikai.

21/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajhullás, kopaszodás, alopécia

2013. aug. 24. 19:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hajmosásra tudtok-e vmi alternatívát? Mostanában nagyon hullik a hajam mosásnál és nem bírom már látni.
Miért hullik a hajam? A kérdés inkább az hogy mit tegyek ellne.
Mit használjak, ha nagyon hullik a hajam?
A hajam csomóstól hullik. Valami gyógymód vagy hogy hova forduljak vele?
Hogyan deríthetném ki, hogy mitől hullik a hajam?
Sajnos kiderült, hogy Pcos-s vagyok. Rettentően hullik a hajam, s nem esem teherbe. Mit javasoltok? Szerdán megyek vérvételre. Aggódom, hogy egyre több hajam hullik. A végén már nem marad?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!