Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve avval élek együtt hogy...

1 éve avval élek együtt hogy a puncim büdös. Ezmi?

Figyelt kérdés
multkor olvatam hogy fertőzés vagy gomba..e csak néha viszket ha elkezdem kenni canestennel avval is elmulhat ? dokihoz tuti nem megyek nem fogom idegeneknek a puncimat mutgatni.
2013. aug. 25. 02:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
talán mert 11 éves vagyok és fingom nem volt mi ez
2013. aug. 25. 02:33
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Komoly a beszédstílusod anyukám. Anyukád tudja ezt a problémádat? Van egy durvább kérésem is. Szűz vagy még egyáltalán? Mert a megnyilvánulásodon alapján nagyon úgy néz ki hogy nem. A másik meg az, hogy tudja anyukád, hogy még hajnali 2 kor te vígan netezel és a nunikádról kérdezel embereket?
2013. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Fujmár, ne legyél közönséges. Egy éve fertőzöd össze a családtagjaidtól kezdve az iskolatársaidig mindenkit, az összes vécédeszkán, minden tóban/strandmedencében széthagyod a fertőzésedet, de neked az a legnagyobb problémád, hogy nehogy egy idegen meglássa? Bogaram, ha nem kezelteted ORVOSSAL a problémát, akkor hamarosan nem kell majd látni, mert messziről érezni fogja mindenki... Holnap reggel kérd meg az anyukádat, hogy keressen neked egy jó gyermeknőgyógyászt, nők is vannak, nem muszáj férfi orvost választani.
2013. aug. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Avval? Jujj!!!!!


Ha nem mutogatod idegennek a puncidat, akkor ne. Végül is belefér a fajtádba! Te egy ócska cigány lánynak akarod kiadni magad, miközben egy szánalmas troll vagy!!!!!!

2013. aug. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
álljon meg a menet! Miért kell egyből ide vonni a cigányokat? Miközük ehhez a kérdéshez?? Már több a soknál! Azt hiszitek nem látjuk miket írkáltok rólunk. Most semmi okot nem volt ide cigányozni, de mégis megtetted hogy provokálj! Ha provokálni akarsz akk. írj ki egy kérdódést :@ unalmasak vagytok már!!!!
2013. aug. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem én provokállak, hanem a kérdező minket.


A 20 %-od meg magáért beszél. Iszonyat nehezen érhetted el Gratula!

2013. aug. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy meg te vagy egy rasszista barom, aki ír minden hülyeséget mindenhova.


20%-ot még a leghülyébb válaszolónál sem láttam. Szerintem tartod a rekordot! Ha ez a célod, akkor sikerül!

2013. aug. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
azért mert én megmondom a véleményem, és nem érdekelnek a százalékok. min egyeseknek büszkék mint majom a farkuknak
2013. aug. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
MIlyen véleményt mondasz meg? Itt trollkodsz, mert nincs jobb dolgod az életben, és itt osztasz ki mindenkit :D
2013. aug. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
92%
Mi az, hogy nem mutogatod idegeneknek? a nőgyógyásznak az a dolga hogy azt nézze. 11 évesen mit vagy még szégyellős egyáltalán? menj csak el a dokihoz, a canesten sz*rt sem ér.
2013. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!