Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha néha együtt alszom a...

Ha néha együtt alszom a kutyámmal, tényleg büdös leszek?

Figyelt kérdés

Anyám ezzel "fenyeget", hogy ne aludjon velem. Általában hajnalban jön fel az ágyba, mert hideg van (4hónapos még csak).

Tényleg rossz szagom lehet tőle? Nem büdös amúgy, csak anyám szerint...


2009. szept. 12. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

én kutyummal alszom, kb. 2 éve. Nekem még senki nem szólt, hogy büdös vagyok :D jó nem egy bernáthegyivel alszom.

Szerintem azért mondja, hogy a kutyának nem az ágyban van a helye.

2009. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Kistestű, rövidszőrű a kutya amúgy.

Anyám állatellenes, ezért mondja. Csak kíváncsi voltam, h ő találja ezt ki, vagy hallotta, tapasztalata vkitől.

2009. szept. 12. 16:28
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Meg egy igazi állatbarát is azt mondja, hogy a kutyával nem szabad aludni. Nem azért mert baja lesz a kutyának vagy neked, mert nem lesz még büdös sem leszel. Nevelési célzattal nem szabad, mert azt fogja hinni, hogy neki mindent szabad és neki is kell egy hely ahol pihenhet ez meg soha nem lehet a te ágyad. Állatként kell kezelni ez a nyitja a boldog kutya életnek. Érdemes lenne olvasnod sőt nagyon sok mindenkinek olvasnia a kutyapszichológiáról és a megfelelő nevelésről. Remélem kielégítően válaszoltam.
2009. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt nem lesz semmiféle szagod tőle, másrészt ha mégis (mondjuk lepisilne), feltalálták már a zuhanyzást. Egyébként kétlem, hogy a kutya szeptember elején a lakásban a hidegtől menekülve menne az ágyadba. Inkább csak nagyobb biztonságban érzi magát hozzád vackolódva.
2009. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

Inkább a gyermekpszichológiáról kéne sok mindenkinek olvasni,m ert a gyerekeknek sok mindent megengednek.:)

Az én kutyámon nem látom kutyaboldogtalanság jelét, mert velem alszik az én ágyamban :)

2009. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Olvastam a Jan Fennell féle könyvet, nem kell aggódni.

Falkavezérséggel nincs problémám, nem is ez volt a kérdés. Fürödni pedig naponta 1-2x szoktam, ezzel sincs baj. Csak azért paráztam kissé, hogy a dohányosok ruhája, teste is büdös egy idő után, nem tudtam, ez kutyákkal hogy van.


Köszönöm annak, aki a kérdésre válaszolt és nevelési tanácsokat továbbra sem kérek, mert ezzel nincs probléma. (Ágyba csakis akkor jön fel, ha megengedem neki!)

2009. szept. 12. 16:39
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem leszel büdös. Én a tacsimmal aludtam együtt...mindig befurakodott az ágyba a kis rafinált..., de komolyan mondom kedves érzés volt.
2009. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz rossz szagod tőle. Gondolom rendszeresen bolhátlanítva, féregteleítve van.

Viszont szeptemberben nincs hideg és te minden hajnalban felébredsz azért hogy felengedd a kutyát? Mert ha nem akkor bizony akkor megy fel amikor akar, csak nem olyan hülye hogy a szemed láttára menjen fel engedély nélkül amikor ébren vagy.

Teljes mértékben egyet értek a 16.33-assal!

A kutyád nem hal bele ha nem az ágyban alszik, hanem a saját ágyában lent, melletted. Ott se fázna. Minden kutyának kell egy saját hely.

2009. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem szetterem volt, és amikor feljött az ágyamba sosem fázott a vesém. Az volt csak problémás, hogy viharban megijedtek az állataim ( 2 kutya és 2 macska ), mind feljöttek mellém és olyankor alig fértem el. Szerintem semmi gond sincs az időnkénti gazdi melletti alvással. Annyi állat megfordulhat az ember ágyában, miért éppen a kutyákat tiltsuk ki !
2009. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert más állatok nem rangsorrendszerben élnek, akkor is ha ezt ti nem akarjátok (tehét hiába akarok egyenlséget, ez a kutyánál nem lehet, mert ő nem úgy gondolkozik). Amúgy meg akinek van esze nem engedi azt a sok más állatot az ágyába.
2009. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!