Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyermek nőgyógyászaton az...

Gyermek nőgyógyászaton az orvos férfi, vagy nő?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 16:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%
Bocsánat utolsó, te fiú vagy?
2013. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Nő, de rengeteg férfi nőgyógyász kollégával beszéltem már.

[Arról nem is beszélve, hogy nőgyógyászaton csak alul kell levetkőzni, még a hasi ultrahanghoz is elég egy kicsit felhúzni a pólót.]

Én ápolónőként kezdtem. Akkor én egy beteg, sátánista állat vagyok, mert arra voltam tanítva, hogy ártatlan embereket szúrjak meg és csapoljam le a vérüket?:)

Ennyi erővel a gyermekorvos is perverz, hiszen az alapkivizsgálás levetkőztetéssel kezdődik.

Nevetséges..

2013. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Az vagy tényleg....
2013. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát ha te nem vagy fiú, akkor hogy jelentheted ki helyettük, hogy mi érdekli őket?

Tudod, ez a baj a férfi nőgyógyászok nagy részével is, hogy ők is kijelentik, hogy mi nők csak hisztizünk feleslegesen, ha nem akarunk meztelenül lenni elöttük, és bizony a félmeztelenség is igen zavaró.

Ahogy te kijelentetted gondolkodás nélkül, hogy a férfiakat nem érdekli a meztelen női test látványa (nem a 83 éves mamira gondolok), ellentmondást nem tűrsz mert szerinted ez így van és punkt, ők se tudják megérteni, hogy miért érzi kiszolgáltatottnak végtelenül magát egy nő abban a helyzetben.

Ha most egy kamasz lányról beszélünk, akkor ott fokozottan érvényes mindez és sajnos ennek köszönhető, hogy olyan sokan szereznek igen rosz tapasztalatot az első vizsgálat alkalmával, ami távoltartja aztán őket a későbbi szűrésektől is.

Ezért lenne nagyon lényeges a gyerekek és kamaszok első vizsgálatán női orvossal találkozniuk.

2013. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen, nem szerencsés kijelenti mások helyett, hogy azok mit éreznek, gondolnak, mert könnyen eshetünk abba a hibába, hogy tévedhetetlenek vagyunk,és a saját véleményünket próbáljuk az övéknek tulajdonítani.

Azért abban van valami, hogy nekem se az egészség az első gondolatom, ami eszembe jut arról, ha egy férfi a gyereklányok nemi szervére specializálódik.

Van annyi más lehetőség, vajon miért pont ez?

Azt hiszem, hogy női orvoshoz vinném én is a lányomat első alkalommal, pláne, ha gyerekként kellene menni.

2013. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"ők se tudják megérteni, hogy miért érzi kiszolgáltatottnak végtelenül magát egy nő abban a helyzetben. "

Akkor a neveltetéseddel van probléma.:)

2013. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Pont most jut eszembe, hogy én először férfi nőgyógyásznál voltam 13 évesen vérzési problémákkal. Sőőt, bőven elmúlt 50 éves is..de egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy most kellemetlenül kellene éreznem magam. Ő volt a legjobb nőgyógyász Budapesten, hozzámentünk. Miért kellett volna kiszolgáltatva éreznem magam? Önként mentem, segítségért. Beteg voltam, többször elájultam annyi vért vesztettem. Ő elmondta mi a baj, mit kell tennem, kaptam gyógyszert, jobban lettem, ennyi volt.

És nem túloztam, amikor azt mondtam, hogy a beteg az beteg, a páciens.

Bár én szemész vagyok, ápolónői korszakomban dolgoztam szülészeten is. [Ó tényleg, a szülész főorvos is perverz?]

Nagyon kevés idő után már tényleg nehéz nőként tekinteni a páciensre, főleg ha eleget láttál már.

Vagy például Anyukám ápolónő volt, én pedig kislány koromban vérig voltam sértve, hogy hogy képes vért venni tőlem/megszúrni engem oltás gyanánt, hiszen én vagyok a kislánya, hogy van ehhez szíve. Gondolom ti is így érezhettek, mert ti sem tudjátok átérezni az egész lényegét, hogy ilyen nincs. A beteg az beteg.

És a nőgyógyászat a legutálatosabb téma, nem csoda, hogy kevés nő szakosodik erre, rendkívül unalmas, főleg nekünk.

Dolgoztam gyermek ügyeleten is, ahol kivétel nélkül mindig azzal kezdtünk, hogy vetkőzzön le a gyermek, mert kötelező az alap kivizsgálás. A szobában mindig van 2 ápoló/ápolónő plusz az orvos. Mennyi perverz egy rakáson!

Esetleg ha a kamasz gyermekedhez mentőt kell hívni, akkor se engedd, hogy a mentőben letépjék róla a ruhát és ellenőrizzék az állapotát, újraélesszék.

A mentős orvos is egy perverz!

Szóval itt van a nőgyógyász, aki valószínűleg szakosodása után kórházon/rendelőn belül még egy női mellet sem látott, véletlenül pont a nőgyógyászat érdekelte, naponta lát 30 puncit és teljesen immunis már rá, erre ő van a perverzek pervezének kikiáltva.

Én eredetileg a pszichiátria felé hajlottam volna, de rájöttem, hogy nem szeretnék ilyen idiótákkal foglalkozni.

2013. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki az, aki leszavazgat, Szolnokon akkor sem ismerek egyetlen női nőgyógyászt sem a Hetényiben legalábbis :D

9-es, te pedig egy epic nagy facepalm vagy, tudod?

Nem vinnéd olyanhoz, aki direkt erre szakosodott? Akkor ki végezze el ezt a munkát te agytraktor? Kihez vinnéd a gyerekedet, ha nem lenne senki, aki ezt elvégezze?


Felvetődött, hogy valaki 20 évesen ment először. Erre most nem tudom, büszkének kéne-e lenni. 13-14 éves kortól már nyugodtan lehet vinni a gyereket!



Sőt, aki perverznek tartja: nyugodtan mondjuk le minden komolyabb hasi műtétről, mert akkor is látják az orvosok, a műtőasszisztensek, a nővérek, a vivőfiúk a micsodáját, jujj :O

2013. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És mint említettem, gyermeket sem vállaljon, vagy szüljon otthon a kismedencében egy öregasszony bába segédkezése által, ugyanis a szülészek is férfiak általában:D
2013. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mondom, a szolnoki szülészeten dolgoztam. Csak nővérek és néhány műtősasszisztens volt nő. De tudod mennyire nem érdekelt bennünket a napi tucat punci után bármelyik is? Semennyire sem! Dzsízüsz, de lehet nyöszörögni, h nem akarod, hogy szülés közben lássák a nunidat, ahogy előttem mondták, szülj meg otthon egyedül.


Sőt, most durva leszek. Ravatalozd fel és temesd el egyedül, saját kezűleg a rokonaidat, mert milyen perverz beteg állat mán' az, aki arra adja a fejét, hogy halottakkal bíbelődjék.

2013. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!