Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyermek nőgyógyászaton az...

Gyermek nőgyógyászaton az orvos férfi, vagy nő?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 16:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Beteges gondolkodás, aki a nőgyógyászokat vagy egyéb más orvost perverznek tart. Ott szerintem vmi hibádzik...

Én személy szerint nem szívesen mennék egy női nőgyógyászhoz, nekem az kellemetlenebb lenne. De mindenki maga tudja. Ezért ha vki akar, nyugodtan pontozzon le.

2013. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Csak annyit, hogy régen a mi városunkban is nő volt a gyermeknőgyógyász. Hát elég sokaktól hallottam, hogy borzalmasan vizsgált és tahó volt. Úgyhogy ember függő ez az egész.

Nekem a női furcsa lenne, világ életemben férfi nőgyógyászaim voltak. Idősebbek. Most meg egy fiatal van. Orvos és kész.

2013. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy többségében a kamasz lányok szívesebben mennek (persze nem örömmel) női orvoshoz, mint egy férfihez aki megtapogatja és felnyúl nekik.

Szerintem ezzel nincs is hiba, a lényeg az lenne, hogy ne traumaként éljék meg az első vizsgálatot!

Később aztán lehet, sőt biztosan vannak nők, akik sokkal jobban érzik magukat, ha férfi tekinti meg a nemi szerveiket és nem nő.

DE ez sem gond, mert férfi orvost, mint tudjuk, nem olyan nehéz találni mint nőit.

2013. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Aki akar az menjen férfi núgyógyászhoz, ez nem megoldhatatlan feladat, hiszen sokkal többen vannak még mindig mint a női orvosok.


Itt csak a gyerek nőgyógyászokról volt szó, ahol azért kivánatos lenne, ha nők lennének. Persze az is érthető, hogy nem jut mindenhova nő, de azért ha valamelyik anyuka fontosnak érzi, azért biztosan talál nőt.

2013. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!