Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A "barnázás" az már menstruáci...

A "barnázás" az már menstruáció? Vagy csak ha piros vér folyik? Ami álltalában a 2. napon van.

Figyelt kérdés
Egy éve van meg, mindig pontos, most is az. De ez a harmadik menstruációm amikor nem a 2.nap a legerősebb (ahogy megszktam) hanem 3-4 napig gyengén barnázok, majd vérzeni kezdek. Kb 8 napig tart. Máskor 6 napos volt. Másnak is volt már ilyen? Nem tudom már követni hgy ugyan melyik lesz a legerósebb nap..mi utalhat arra,hogy igen, holnap erősebb vérzés lesz?

2013. aug. 26. 11:34
 1/4 anonim válasza:

Szia!

A barnázás hormonális zavarra utalhat, így az általában nem normális, és orvosi kivizsgálást igényel. A menstruációt a "rendes" vérzés napjától kell számolni.

2013. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor mindig barnázol 2 napot és utána vérzik 4-6 napot?

Ez teljesen normális!

Mennyi idős vagy?

2013. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, rendben van így.
2013. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, 15 vagyok, igen, az utóbbi időben 3-4 napig barnázok majd utana van vér. De ez eddig nem így volt, mindig pontos volt és első nap volt barna ,második nap már szinte erősen volt meg. Szombat délután jött meg,vasárnap,hétfőn csak kis barnázás volt...és ma is..semmi vér. Akkor ez megint mi?
2013. aug. 27. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!