Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal lehet pisilni?

Tamponnal lehet pisilni?

Figyelt kérdés
Pisilés előtt mindig ki szoktam venni és újat rakni be. Az első pár apokba ez még pont jó is mert úgy ütemeződik, hogy mikor megyek, akkor cserélni is kell. e ha van olyan, hogy még nem telt meg rendesen akkor is inkább kiszedem. Lehet csak paranoiás vagyok, de én mindig azt érzem, hogy az is pisis lehet.. Vagy nem?
2009. okt. 30. 23:20
 1/8 anonim válasza:
19%
hát ha lehugyozod
2009. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet pisis,mert a tampon a hüvelyedben van,a pisi meg a húgycsövön jön,és a kettőt teljesen külön álló,nem tud átfolyni a pisi az egyikből a másikba...Meg visszafolyni se tud a pisi a hüvelyedbe,hacsak nem pisilsz fejjel lefelé,bár azt kétlem:D Viszont a tamponnak a cérnája tényleg pisis lesz,de azt odébb lehet húzni.Nyugodtan pisilhetsz tamponnal!
2009. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Második válaszolónak teljesen igaza van, nem egy helyről jön a dolog, tehát a tampon nyugodtan bentmaradhat, amíg pisilsz, én is gyakran szoktam benthagyni, amikor pislantok :)

A madzagot meg megoldhatod úgy, hogy félre húzod és becsíped a combod és a szeméremdombod közé, miközben ülsz le a wc-re. Én mindig így csinálom, és sosem lesz olyan :)

Egyébként benne van a tampon használati utasításában is, hogy nem muszáj kivenni! :) Onnan tudtam meg annó én is, fél év tamponthasználat után :P

20/L

2009. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy lehet!:)
2009. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem mindig pisis lesz és megtelik a tampon, a szálon felfutó vizelettől, akárhova csípem azt a zsinórt.


20/N

2009. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze h lehet XDXD
2009. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet, ez egyértelmű, mivel nem egy helyről lehet a kettő. De amíg pisilsz, a madzagot tartsd hátra, a feneked felé. Azért a feneked felé, mert a húgycső nyílása előrébb van, mint a hüvely, ezért ha előre fele tartanád a madzagot, akkor pisis lenne, ha viszont a feneked felé tartod, akkor nem lesz olyan. Én mindig így csinálom.

19/L

2009. okt. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Természetesen lehet, én is úgy szoktam ahogy az előttem lévő írta a combom és a szeméremdomb közé becsíptetem, és ne cseréld sűrűn a tampont,mert felsértheti a vaginád belsejét.
2014. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!