Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladásra vagy...

Petefészek gyulladásra vagy cisztára gyanakszom, hogyan vizsgál meg a nőgyógyász ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
hasi uh-gal látja a cisztát de lehet lesz manuális vizsgálat is. bekukucskálni mindneképp be fog.
2013. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fel fog nyúlni ésmegtapogat. Lehet hugy hüvelyi UH is lesz.
2013. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Javasolnék neked női orvost amikor eőször mész, mert talán kevésbé ciki.
2013. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Akadjatok már le erről a női orvos témáról, majd a kérdező úgyis érzi, hogy neki mi a ciki és mi nem.
2013. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom mennyi idős vagy, de valóban hüvelyi ultrahangot szoktak alkalmazni ilyenkor.

Ha először mennél dokihoz, akkor próbálj női orvost találni, nem annyira kellemetlen mint férfinál.

2013. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Manuálisan és ún. szüzkacsával.

Lehetséges hüvelyi ultrahang is.


Én is azt mondom, ha van rá mód, akkor keress női orvost, aztán majd később már lehet hogy nem lesz annyira érdekes.

2013. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a 4-es értek egyet. Döntse el a kérdező h kihez szeretne menni. Nekem a női doki lett volna a ciki.
2013. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az 5-el értek egyet. Döntse el a kérdező h kihez szeretne menni, de nekem a férfi doki lett volna a ciki.
2013. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem nagyon értem, hogy miért foglalkoztok a másik válaszával, hiszen az nem nektek szól! Ne zavarjon titeket, ha valaki tanácsot ad a kérdezőnek (és nem nektek).

Nyilván érdemes elgondolkozni azon, hogy milyen dokihoz menjenek a tinik, vagy gyerekek, lehet, hogy eszükbe se jut, hogy van lehetőség választani ma már nő és ffi orvos kozott. Esetleg pont azért nem menne el, mert valamiért nem akar férfihoz menni.

Majd 40-50 éves korában már valószínőleg nem lesz ez ilyen fontos számára.

2013. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!