Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves vagyok, még szűz....

21 éves vagyok, még szűz. Nőgyógyászhoz kell mennem, de annyira nem akarok?

Figyelt kérdés

Egyszer már voltam egynél, és kb. kicikizett, hogy még szűz vagyok. Ezek után nem szívesen megyek nőgyógyászhoz, de muszáj, mert endokrinológus küldött :(

Volt más is hasonló helyzetben?



2013. aug. 2. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért kicikizett, akkor egy kretén barom. Keress normálisat. Egyre több női nőgyógyász van, azok pedig megértőbbek.
2013. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
Ugye te is tudod, hogy nem ez a ciki, hanem a nőgyógyász beszélt meggondolatlanul? A világért se vedd magadra a feszültségoldó tréfálkozásaikat... Nem vagy UFO, csak ebben az élvhajhász világban nem ez a megszokott. Ha már így van, az nem véletlen, legyél rá büszke! ;)
2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy, hogy gúny tárgya voltam, mert még szűz vagyok, a mai napig bánt a dolog, de sajnos nem tudsz ellene mit tenni. Ettől még el kell menned másik nőgyógyászhoz. Én is erőt vettem magam annak idején, pedig én más okból alapból rettegek a nőgyógyászoktól, sőt már azt tanácsolta a mostani dokim, hogy a fóbiám miatt keressek fel pszichológust, hátha tudna segíteni. Próbálj érdeklődni, hogy kit dícsérnek a környékeden, és ha teheted, magánnőgyógyászhoz menj. Azok sem mind eszeveszett drágák. Az én dokim pl. 3 ezer forintot kér össz-vissz egy vizsgálatért, de nagyon rendes, türelmes, soha nem cikizne ki senkit azért, mert 21 évesen szűz.
2013. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 eves tinik rohangalnak terhesen es mindenki leszarja, de jaj Neked ha szuz vagy 21 evesen, az mar fobenjaro bun! Bolond vilag...


Ne foglalkozz vele, probald meg elfelejteni az elozo patkanyt es keress valami masik nogyogyaszt.

2013. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy nagyon jó nőgyógyászt, az endokrinológusom is nagyon ajánlotta (egy helyen dolgoznak). Úgyhogy remélem, vele szerencsém lesz.

Egyébként a másik is maszek volt, nem is olcsó :/

2013. aug. 2. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor először voltál nőgyógyásznál, akkor sajnos egy bunkót fogtál ki, de vannak nagyon normális, rendes orvosok is.
2013. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen női dokit javasolnék, nekem is az van és soha nem volt semmi gondom vele.

Az ilyen paraszt beszólások azért inkább a ffiakra jellemzők, és nagyon jópofának hiszik ilyenkor magukat.

Kár, hogy ők nem kerülhetnek ennyire kiszolgáltatott helyzetbe, mert akkor valószínűleg nem "tréfálkoznának".

2013. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg női dokinál nem ért volna ilyen atrocitás.
2013. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!