Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom belőle vagy mitől...

Lehet bajom belőle vagy mitől van a barna folyás?

Figyelt kérdés
Maszti után barna folyásom van ...mitől van az? megsértettem volna valamit bent ? segítség ...még női orvoshoz nem mehetek fiatal vagyok hozzá 15/L
2013. aug. 27. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

előszöris nőgyógyászhoz lehet menni ennél fiatalabb korban is. nekem 12 évesen volt cisztám, akkor voltam elöször nőgyógyásznál, egy női gyermek nőgyógyásznál. Van hoyg ksilánynak van fertőzése akár 5-6 éves korban oylankor is el kell menni nőgyógyászhoz. Ennyi idősen már simán lehet egy gombás fertőzés is igy azzal is orvoshoz kell menni. Szóval nem nem mehetsz csak gondolom nem akarsz amit meg is értek, de pár éven belül ugyis el kell majd menned.

Hogy mitől lehet abarna folyás? ha ujjaztad magad akkkor lehet attól hogy megsértetted de valószinübb az hogy meg fog jönni. Nincs még itt az ideje?

2013. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki fiatal a nőgyógyászhoz ha baj van. Már egészen kislányokat is visznek oda.
2013. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel biztos, hogy nem kellene orvoshoz menned, valószínűleg felsértetted picit. Néhány nap alatt el fog múlni.

Nőgyógyászhoz meg mehet 7-8 éves kislány is, ha valami problémája van, természetesen gyerek nőgyógyászhoz, ahol női orvosok vannak.

2013. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, megsérthettél valamit, de semmi baj 1-2 nap és elmúlik magától.
2013. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!