Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Dienilletől lehet hízni és...

A Dienilletől lehet hízni és nőhet tőle mell? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és nincs mellem, komolyan semmi!! igaz h vékony vagyok, de akkor is..SEMMI! Egyszerűen nem tudok hízni, akármit is teszek. Úgy gondolom, hogy a fogamzásgátlót megpróbálom, hátha sikerrel járok. :)
2013. aug. 27. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb nőnek nem nő tőle a melle ha csak ezért szednéd nincs értelme.
2013. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nő tőle a mell!

Egyénileg persze, gyakorolhat valakire olyan hatást, hogy megnő tőle a mell, de a fogamzásgátlótól alapvetően nem nő a mell.

Az, hogy kinek mekkora melle lesz, az csak is genetikai kérdés. Semmi más.

És ha csak azért szedsz gyógyszert és terheled ezért a szervezetedet, akkor buta vagy. Ha élsz nemi életet és ezért szeded, akkor még oké, de ha csak azért, hogy hátha nagyobb lesz tőle a melled, akkor butaság. Mert nem valószínű, hogy az lesz.

Nekem soha nem nőtt fog. gátlótól, viszont ettől a fajtától konkrétan nem volt vérzésem egy jó ideig. Le is állítottak róla.

2013. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébént azért írták fel nekem, mert mostanában nagyon pattanásos az arcom, és azt mondta az orvos, hogy nem csak eltűnteti, de nőisebb leszek tőle! :)
2013. aug. 27. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem a lindynette-től nőtt hatalmasra a picike mellem hú de fura volt :D.Viszont biztos h nekem nem volt jó mert emellett depis is voltam eléggé,és még a pattanásaim is nagyon nagyon kijöttek tőle,de a mellemet nem láttam még soha nagynak le kellett volna fotóznom akkor:/.
2015. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!