Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs idő rövidítése....

Menstruációs idő rövidítése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a menzeszem, és ma este indulunk a párommal a tengerre és 6 napot maradunk. A menzeszem pedig 6 napot szokott tartani.


Tudtok bármilyen módszert, hogy lerövidítsem a menzesz időtartamát? Ha legalább pár nappal is.


Nem szedek semmilyen fogamzásgátlót és nem is szeretnék. Csak természetes módszerekre gondoltam. A citromlé segíthet? Vagy az már késő? Rövidíti vagy hosszabítja? És a C vitamin? Torna? Meleg vizes fürdő?


A tengerbe be szabad menni tamponnal? Persze utána rögtön kivenném? Csak nem káros a sós víz?


Bármilyen módszer, tapasztalat? Nagyon fontos lenne. egész évben ezt a hetet vártuk,és most nagyon elromlott. Nayon csalódott vagyok.


Előre is köszönöm.



2013. aug. 28. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! A lényeg az, hogy vigyél fájdalomcsillapítót/görcsoldót, ez legyen mindig a táskádban, nehogy elrontson a fájdalom egy kirándulást. Tampont pedig nyugodtan használhatsz, a tengervíz sokkal higiénikusabb, mint egy medence. Nem szabad túl gyakran sem cserélni, mert kidörzsölheti a hüvelyfalat, szóval ne rohangálj 20 percenként, de 2-3 óránként cseréld. Vigyél magaddal folyékony kézfertőtlenítőt- drogériákban lehet kapni-, és így bármilyen koszos helyen tiszta kézzel cserélhetsz tampont. Még arra figyelj (nem tudom szoktál-e tampont használni, számomra nem derült ebből ki), hogy ha felteszed, még várni kell egy kicsit, amíg ,,kifolyik" ami a hüvelyedben van, szóval a tengerre indulás előtt pár órával rakd fel az elsőt, hogy minden gond nélkül strandolhass, mire odaértek. Érezzétek jól magatokat!
2013. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!