Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a PushUp 2...

Mi a véleményetek a PushUp 2 mellnövelő készítményről?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jó véleményt olvastam róla. A kérdés csak az, hogy mi van, akkor ha a kúra után leállok a készítmény szedésével? Attól tartok, hogy a melleim ismét kisebbek lesznek, esetleg elvesztik feszességüket. Valakinek van tapasztalata e téren? A másik kérdés pedig az, hogy nem zavar-e be a fogamzásgátlónak, mivel ez is hormonkészítmény.

2013. aug. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint jó üzlet.
2013. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el magad amilyen vagy nekem sincs akkora mint a fejem mégis van már vőlegényem nem a méret a lényeg ;)
2013. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy jó üzlet, ebben igazad van. :-)

Második kommentelonek: Lehetseges, hogy az lenne a legjobb megoldás. De sajnos engem nagyon zavar. És most, hogy utanajartam ezeknek a szereknek, láttam egy kis reményt...de bizonytalan vagyok. :|

2013. aug. 28. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha nem volna lelkiismeretem, én is árulnám.

De hogy nem tudnának annyit fizetni, amennyiért ezeket én magam beszedném, az is biztos. Az egészségem fontosabb.

(mellet nagyobbítani csak sebészeti úton lehet, illetve hormonbombákkal - ezt jól jegyezd meg)

2013. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!